Ірина Білик отримала пропозицію руки та серця просто на сцені

Чоловік вручив Народній артистці обручку та букет червоних троянд.

Популярна українська виконавиця Ірина Білик розповіла підписникам про те, що днями отримала пропозицію свого шанувальника. На своїй сторінці в Інстаграм 53-річна Народна артистка запостила відео, де невідомий піднімається до неї на сцену під час виступу у рамках благодійного туру «Українська душа» містами України, інформує Ukr.Media.

Чоловік опустився на одне коліно перед Іриною з величезним букетом червоних троянд та обручкою. Він запропонував співачці стати його дружиною та пообіцяв їй «кохання, вірність та щастя». Зірка розгубилася і деякий час не могла знайти слова.

"Напевно, всі можуть подумати, що ми маємо якесь шоу. Для мене кохання, це і вірність, чесність. Неодмінно чесність. Мені дуже хотілося б мати такого чоловіка, як ти. Але ми зовсім не знайомі, але я просто бачу тебе в залі і я дуже щаслива, коли ти зі мною на всіх концертах. І зараз я подумала, ну це буде не правильно, сказати людині, яка мене любить, яка мені теж подобається, до речі. Це буде дуже неправильно сказати "ні"", — відповіла Білик у відео, не розсекретивши, чим закінчилася ця історія.

Користувачі Мережі повідомили, що Ірину покликали заміж на концерті у Львові. А закоханим у співачку чоловіком виявився Микола Оніщук, власник салону краси Blonda Studio BY MO у Тернополі. Варто зазначити, що Оніщук неодноразово відвідував виступи Білик, фотографувався з нею та дарував квіти.

«Він сидів неподалік мене і я не могла зрозуміти, чому він весь концерт так хвилюється. Потім усе стало зрозумілим», — поділилася одна з підписниць співачки.

Джерело