Інклюзивний футбол завітав на Тернопільщину

На базі Збаразького ліцею на Тернопільщині  завершився другий цикл проєкту Української асоціації футболу «Інклюзивні футбольні секції».

Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу, передає Укрінформ. 

«Футбольні заняття сприяють зміцненню здоров’я дітей, виховують любов до спорту, – сказав тренер Руслан Ющишин. – Як хлопці, так і дівчатка на тренуваннях відкривають в собі лідерські якості, згуртованість та взаємоповагу. Вони навчилися підтримувати одне одного, і це значно покращує їхній психоемоційний стан. Заняття надали їм впевненості у своїх силах та віру в себе. Хочу подякувати організаторам за такий безцінний досвід і нові знання, а також за інвентар, який допоміг втілити в життя цікаві освітні ідеї».  

Цим проєктом в межах Хартії масового футболу УЄФА Українськаасоціація футболу прагне поліпшити психоемоційний та фізичний стан дітей через залучення їх до фізичних активностей та соціалізацію, надати доступ до інклюзивних занять спортом, розкрити дитячий потенціал тощо.

Інклюзивні футбольні секції, до яких залюбки записуються діти з особливими освітніми потребами, відкриваються у 21 громаді в Україні. Завдяки УАФ секції забезпечені футбольною формою для дітей, м’ячами та необхідним спортивним інвентарем.

Фото: uaf.ua.

Джерело