Єдині стандарти кібербезпеки: Міноборони зміцнює захист інформаційних систем

Міністерство оборони України ухвалило наказ щодо затвердження основних засад інформаційної безпеки та кібербезпеки в інформаційно-комунікаційних системах.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

Відтепер усі системи, сервіси, застосунки та цифрові інструменти Міністерства оборони матимуть єдині, чітко визначені правила щодо кібербезпеки. Правила враховуватимуть кращі підходи НАТО та міжнародні стандарти.

«Під час постійних кібератак ворога ми маємо приділяти особливу увагу кібербезпеці. Заходи з кібербезпеки повинні бути системними та постійно вдосконалюватись», — сказала Катерина Черногоренко, заступник Міністра оборони з цифровізації, цифрових трансформацій та цифрового розвитку.

Тому, за її словами, нова політика передбачає систематичний перегляд та оновлення вимог Міністерства у сфері кібербезпеки.

Як повідомляла АрміяInform, представники України візьмуть участь у Locked Shields 2024 — найбільших у світі реалістичних навчаннях з кібероборони, що підкреслюють зобов’язання глобальної спільноти боротися з кіберзагрозами.

Організовані Об’єднаним центром передових технологій з кібероборони НАТО (NATO CCDCOE) ці щорічні навчання виходять за рамки традиційних кібервправ, залучаючи експертів з різних галузей для протидії кіберзагрозам.

Джерело