Якщо ви знайшли один із цих предметів на вулиці, то на вас чекає велика удача

Речі, які можна підіймати з землі.

Існує повір'я, що предмети, знайдені на вулиці, не слід підіймати: вони можуть бути заговореними та нести негативну енергетику, інформує Ukr.Media.

Але й у цьому правилі є винятки. Розповідаємо про 9 речей, які можна сміливо брати додому та чекати на прихід щастя.

Підкова

Цей предмет можна сміливо нести до будинку: він прикрасить інтер'єр та принесе успіх. Підкову потрібно повісити над дверима та обов'язково ніжками вгору.

Ключ

Щасливою знахідкою можна вважати ключ, брелок чи кільце від зв'язування. Така вулична знахідка свідчить, що проблеми, якщо вони є, пройдуть, а життя налагодиться. А все тому, що ви знайшли ключ до щастя.

Справний годинник

Якщо ви знайшли годинник, перевірте, чи працює він, і якщо предмет справний, сміливо беріть із собою. Така річ запустить новий відлік часу та допоможе удачі знайти шлях до вашого будинку.

Рукавички

Знайти рукавички — до приємного знайомства чи романтичного побачення. Все залежить від того, які вони. Теплі рукавиці — до вірних друзів, пара шкіряних рукавичок — до міцного ділового союзу. А якщо рукавичка чоловіча і знайдена дівчиною, це говорить про швидку зустріч коханого.

Ікона

Такий талісман — справді добрий знак. Візьміть його із собою, і у вашому домі назавжди оселиться добро та порозуміння.

Ґудзик

Ґудзик обіцяє хороші новини: їх кількість можна визначити по отворах у предметі. Чим їх більше, тим більше приємних звісток.

Бузок з п'ятьма пелюстками

Таку знахідку не можна назвати вуличною, навряд чи ви знайдете гілочку бузку, в якому загубилася квітка з 5 пелюстками. Зате під час цвітіння цієї рослини можна прогулятися парком і розглянути суцвіття: якщо побачите рідкісне поєднання з 5 пелюсток, зривайте і беріть із собою. На вас чекатиме виконання заповітного бажання.

Старовинна монета

Що «старша» знахідка, то краще. Вважається, що монети зберігають мудрість часів та можуть стати справжнім оберегом.

Кільце

Чужі кільця носити не рекомендується, проте їх можна зберігати вдома як талісман, який обов'язково принесе удачу.

Джерело