Які проблеми допоможе вирішити лікар уролог в Києві

Урологічні захворювання є результатом порушень, що виникають в органах сечовидільної системи, включно з сечовим міхуром, нирками, сечоводами та сечовипускальним каналом та дисфункціями, що пов’язані з чоловічими статевими органами. Будь-які патології органів сечостатевої системи потребують належного обстеження та лікування в сучасному медичному багатопрофільному центрі, яким є Vita Medical, що надає різнопланові медичні послуги вже більше 11 років. Затримка у своєчасному зверненні до лікаря, за інформацією сайту https://vitamedical.com.ua/urologiya/, може призвести до переходу захворювань сечостатевої системи у хронічну форму з небажаними ускладненнями.

Коли необхідно звернутися за допомогою до уролога

Пацієнти багатопрофільного медичного центру Vita Medical можуть пройти комплексну діагностику організму, включно з лабораторними, інструментальними обстеженнями та консультаціями фахівців, за допомогою яких можна перевірити належність функціонального стану всіх систем організму, включно з органами сечостатевої системи. Консультація та практична допомога лікарів-урологів центру може знадобитися у випадку:

  • появи різкої болі або печіння під час сечовипускання або у випадку частої появи відчуття, що сечовий міхур переповнений, при тому, що випускання сечі є незначним;
  • появи різкої болі внизу живота або в області нирок (вказані симптоми досить часто можуть супроводжуватися появою підвищеної температури);
  • неконтрольованого сечовипускання, під час якого стають помітними зміни в зовнішньому вигляді сечі, яка часто стає каламутною або містить певні домішки на кшталт слизу, згустків крові чи пластівців.

Всі перелічені симптоми можуть свідчити про появу певних урологічних захворювань, діагностувати які та призначити відповідне лікування можуть кваліфіковані лікарі-урологи, які працюють в центрі Vita Medical.

Деякі особливості ультразвукового дослідження

Процедура ультразвукового дослідження (скорочено УЗД), як повідомляє сайт центру Vita Medical https://vitamedical.com.ua/uzd-2/, є абсолютно безпечним та безболісним методом, який завдяки ультразвуковим хвилям дозволяє визначити можливі патології у функціонування внутрішніх органів, встановити з максимальною точністю відповідний діагноз та обрати ефективні методи лікування.

Для проходження УЗД пацієнтам варто звернутися до центру Vita Medical у випадку появи дискомфорту чи гострого болю у черевній порожнині, появі певних відхилень в аналізах сечі або крові чи появі проблем з сечовипусканням. Обрати відповідну послугу та записатися на проходження УЗД можна на сайті
https://vitamedical.com.ua/ багатопрофільного центру в онлайн режимі.