Які фотографії приносять у дім щастя і достаток: відповідь дали майстри феншуй

Найчастіше такі знімки виходять під час сімейного відпочинку, коли найбільш розслаблені.

Сімейні фотографії, розташовані в центральній кімнаті або на східній стіні вітальні, приносять достаток, щастя і довголіття. Про це розповіли майстри феншуй, інформує Ukr.Media.

За їх словами, найкраще вибирати знімки, на яких зображені всі члени сім'ї, а також улюбленці.

При цьому дуже важливо, щоб на кадрах було закарбовано справжнє щастя, щоб усі члени сім'ї були радісними, а посмішки — реальними.
Найчастіше такі фотографії виходять під час спільного відпочинку, коли всі найбільш розслаблені. До того ж не варто ховати їх у фотоальбомах і на електронних носіях — так вони не матимуть сили, попередили експерти.

Фахівці підкреслили, що ретельно сплановані та постановочні фото в більшості випадків не працюють: дивлячись на них, доводиться згадувати, як складно було всіх правильно посадити й скільки було витрачено сил та енергії. Особливо якщо в когось із членів сім'ї в цей день був поганий настрій, зазначили експерти.

Щоб знімок був заряджений особливим енергетичним зарядом, робити його краще в сонячний день. І треба постаратися, щоб фото не було каламутним. Крім того, не варто розташовувати членів сім'ї на портреті по прямій лінії, що має бути "ефект гір".

Хоча б раз на кілька років фотографії важливо оновлювати, щоб вони відображали мінливі етапи життя сім'ї. Розташовувати їх треба в центральній кімнаті будинку або на східній стіні вітальні. Кількість таких фото необмежена — що більше, то краще, підсумували фахівці.

Джерело