Які бувають чакри у людини, їх значення та детальний опис

Біополе людини розділене на особливі енергетичні центри, які називаються чакрами.

Кожну мить крізь наше тіло проходять невидимі енергетичні хвилі, які впливають на наше самопочуття і настрій. Вони невидимі, але це не означає, що їх немає. Вони взаємодіють з нашими чакрами, а чакри, у свою чергу, впливають на багато аспектів життя, інформує Ukr.Media.

Біополе людини не єдине за своєю структурою — воно розділене на особливі енергетичні центри, що називаються чакрами. Вони є джерелами нашої власної енергії і дозволяють вловлювати енергію зірок, планет всесвіту, а також інших людей.

За що відповідають чакри

Очищення свідомості від негативу. Це основне завдання чакр. Через них виходить стрес, образи, лють, злість. Все непотрібне і все, що відлякує удачу, виділяється через чакри.

Отримання енергії. Позитивні енергетичні потоки забезпечують нас впевненістю, удачею, гарним настроєм, силою волі. Ця фаза роботи енергетичних центрів організму називається поглинанням.

Поглинання та очищення не можуть відбуватися одночасно. Це означає, що людина в кожен певний момент часу, або щось отримує ззовні, або від чогось позбавляється.

Фаза рятування може проходити краще за допомогою медитацій на очищення від негативних програм, за допомогою відпочинку, читання мантр, занять найулюбленішою справою або спортом.

Отримання енергії посилити можна талісманами, ароматами, носінням певних кольорів одягу. Медитації теж посилюють отримання енергії чакрами.

Які бувають чакри: опис

Сахасрара. Знаходиться ця чакра в області тім'ячка, маківки. Вона відповідає за розум, інтелект, отримання знань, творчість, пам'ять, мудрість і інтуїцію. Розвивається вона все наше життя, не зупиняючись. Активізувати та посилити її можна за допомогою фіолетового або синього кольору, а також носінням таких каменів, як авантюрин і хризоліт. Посилює Сахасрару аромат жасмину.

Аджна. Ця чакра знаходиться в передній частині голови — в області чола. Вона в основному займається поглинанням енергії, а не її віддачею. Відповідає за нюх, слух, швидкість прийняття рішень і зір. Також це екстрасенсорна чакра, яка дуже розвинена у ясновидців. Активізувати її можна за допомогою синього кольору, аромату м'яти і каменю цитрину.

Вішудха. Третя чакра знаходиться в горлі в області щитовидної залози. Відповідає вона за комунікабельність людини, за спілкування, впевненість у собі та вміння знаходити спільну мову. Її посилюють такі камені, як яшма і гранат. Посилити та активізувати Вішудху можна за допомогою білого або червоного кольору одягу і за допомогою аромату лаванди.

Анахата. Її називають серцевою чакрою, бо вона розташовується на рівні серця. Вона відповідає за вміння людини любити та приймати любов, за фізичну енергію, спокій. Проблеми з цією чакрою призводять до підвищеної стомлюваності, дратівливості, безсоння, втоми. Посилити Анахату можна за допомогою сердоліку і бірюзи. Кращі кольори для неї — зелений, бірюзовий, жовтий. Кращий аромат — цитрусові (лимон, апельсин, мандарин).

Маніпура. Ця чакра, пов'язана зі стихією Вогню, тому її кращими помічниками є бурштин і рубін. Маніпура відповідає за внутрішні сили людини, здатність до реалізації, розкриття природного потенціалу, сили волі, терпіння. Проблеми з чакрою призводять до проблем зі шлунком і кишечником, бо вона знаходиться приблизно в цій області тіла. Посилити її також допоможуть червоний і чорний кольори, запах ялівцю.

Свадхистана. Ця чакра знаходиться трохи вище рівня статевих органів, під пупком. Відповідає за потяг, пристрасть, емпатію, задоволення, сприйняття. Посилюється і лікується за допомогою аромату жасмину, а також таких каменів, як місячний камінь, перли, білий кварц, аметист. Кольори Свадхістани: рожевий, жовтий, блакитний. Проблеми з чакрою призводять до проблем у відносинах з протилежною статтю.

Муладхара. Це перша і найбільша нижня чакра людини, яка знаходиться в області промежини. Муладхара відповідає за зв'язок з матеріальним світом, виживаність, рухливість, роботу надниркових залоз, стан хребта. Її проблемна робота призводить до запорів, геморою, млявості, проблем з простатою у чоловіків. Активізувати та зміцнити її допомагають агат, обсидіан, опал, чорний кварц. Кольори чакри: жовтий, золотий, чорний. Також важливим для Муладхари є запах кедра, лимону, кориці.

Кожна з чакр по-своєму важлива. Необхідно підтримувати нормальну роботу кожної з них. В іншому випадку будуть спостерігатися проблеми фізичного та психологічного характеру, пропаде частково або повністю удача. Кращий спосіб стимуляції чакр — творче мислення. Негативні думки руйнують біополе, тому фахівці радять їх уникати.

Джерело