“Як зрозуміти, що у будинку є негатив?”: Дуже проста ознака що у хаті є зло

Як перевірити.

Погана токсична річ, про яку ми забули, а вона впливає на енергетику будинку, або давній подарунок від людини, яка дивно загинула чи з якою стосунки стали ворожими? А може, цю річ поклали взагалі без вашого відома заздрісні люди? А може, справа не в речі, а в минулих подіях чи в мислеформах, які заполонили простір будинку і шкодять вам? Або у прихованому емоційному конфлікті когось із домочадців, може у вашому внутрішньому конфлікті? Перевірити дуже просто, інформує Ukr.Media.

Найпростіша ознака така: варто вам залишити свій будинок, і вам стає краще. Варто зайти до приміщення — і стає гірше. Як у дитячій грі у «гарячо-холодно».

Один відомий ветеринар описав випадок із собачкою, яка вже гинула від високої температури — хворобу виявити не вдавалося, а песик помирав від спеки. Ветеринар випробував усі можливі засоби, нічого не допомагало. І зневірений лікар звелів винести собачку на вулицю, нехай подихає свіжим повітрям. Вона вже задихалася. Господиня у сльозах винесла свою таксу у двір. І температура негайно спала. Тварина ожила на очах!

Щаслива господиня принесла вихованця додому. За десять хвилин температура знову почала підніматися. Знову вийшла на подвір'я з собакою — він знову ожив і навіть ніжку підняв. Так повторилося ще двічі. І господиня згадала, що приходила одна лиха родичка. Принесла покривало у подарунок. Пила чай і дивилася пильно на собаку. По дурості жінка постелила покривало в лежанку свого собаки, більше ні на що воно не годилося. І взагалі дивно — ця родичка була дуже скупа, ніколи нічого не дарувала. Покривало господиня собачки викинула в смітник. І за годину такса бігала по квартирі. Яку жінка начисто одразу прибрала.

Це не лише з собаками відбувається. Буває, немовля не спить і плаче. А на вулиці у візку солодко засинає. Одні молоді батьки майже цілодобово гуляли з дитиною по черзі. Тато сидів на лавці в напівсні і машинально хитав коляску, в якій спало гарненьке немовля. Ніхто повірити не міг, що ледве занесуть дитину додому, вона починає кричати і плакати. Коли викинули ліжечко, подароване заздрісною незаміжньою тіткою, проблеми зі сном вирішилися.

Не завжди річ у якійсь речі. В одній сім'ї син-підліток став продавати заборонене зілля. Батьки не підозрювали, чим займається їх син. Чи не хотіли підозрювати? Але в них починала страшно боліти голова, щойно вони переступали поріг будинку. Коли сина заарештували, головний біль минув.

Або чоловік зраджував дружину. І вдома подружжя відчувало надзвичайну слабкість, нічого не могли робити, снилися страшні сни… А в гостях чи в готелі все проходило. Або на роботі самопочуття ставало нормальним. Виявляється, чоловік таємно водив коханку до будинку, поки дружина була у відрядженні.

Це дуже простий спосіб зрозуміти, чи є в будинку негатив, чи ні. Вдома людині гірші, ніж поза домом. І необхідність йти додому обтяжує, немає там відпочинку та спокою, хоча начебто все нормально. Потрібно сісти і подумати: у чому причина? Проаналізувати свій стан та застосувати цей простий спосіб діагностики.

Джерело