Як зрозуміти, що до вас прийшла душа померлого родича

Існує чимало прикмет і забобонів, за допомогою яких можна зрозуміти, що до вас прийшла душа близької людини.

Чи приходить душа померлого до живих і як це відбувається? Душа людини, опинившись на небесах, не забуває про своїх близьких і рідних людей, стежить за ними і допомагає, якщо жива людина потребує їхньої допомоги. Тому цілком логічно, що родичі, що померли, відвідують живих людей і намагаються їм допомогти в міру потреби, інформує Ukr.Media.

Душі померлих можуть приходити до людей по-різному. Іноді на живу людину раптово нападають спогади про померлого. Часто такі спогади дуже теплі, приємні, що зігрівають душу. Ви навіть не помітите, як почнете посміхатися, думаючи про покійного. Якщо ви не думали спеціально про цю людину, а вас відвідали раптові спогади про неї, то означає, що душа померлого прийшла до вас і таким чином нагадує про себе. Якщо людина при цьому відчуває тривогу та раптові переживання, то, швидше за все, душа померлої людини намагається її про щось попередити. Багато хто знає, що душа покійного стає Ангелом-Хранителем. Померлі батьки навіть після смерті опікують своїх дітей і допомагають їм при виникненні труднощів. Відомі безліч випадків, коли людина потрапляє в неприємності і їй на допомогу приходить померлий родич.

Якось я, перебуваючи на цвинтарі, підчепила в своє енергетичне поле незнайому сутність, яка стала руйнувати моє звичне життя і не давала мені жити спокійно. Я дуже чітко відчувала в собі іншу особу. Моє життя стало нестерпним, крім фізичних неприємних відчуттів, головного болю і болю в різних частинах тіла, я відчувала і психічні зміни. У мене змінилися звички, спосіб життя і т. д. Я чітко розуміла, що всередині мене сидить зла сутність. Я була на порозі відчаю, але як вийти з цієї ситуації я не знала. Коли мій відчай був до межі, вночі мені приснився покійний батько, який до цієї ночі мені снився всього кілька разів. У нечисленних снах він ніколи нічого мені не говорив. Так ось цього разу, він, дивлячись мені в очі, вимовив фразу: "Не бійся і нічого не роби. Я сам все вирішу!". Це неймовірно, але вже на ранок я перестала відчувати в собі підселенця, і моє самопочуття покращилося, голова просвітліла, думки очистилися. Після цього нічного візиту покійного батька, моє життя увійшло у звичне русло. Відтоді я вірю в те, що наші батьки нам допомагають навіть із того світу.

Збагнути, що до вас прийшла душа померлого легко. Коли вам на думку раптово приходять думки про покійного і допомога приходить несподівано і, здавалося б, не звідки. Мало хто замислюється, що раптові затримки, що виникають на дорозі, червоні сигнали світлофора, втрачені ключі чи зникнення якоїсь речі, без якої не можна вийти з домівки, машина, що зламалася, по дорозі в аеропорт, перекриті дороги через аварію, пробку тощо, — це і є допомога вашого Ангела-Хранителя. Всі ці перепони не просто так стають у вас на заваді. Це знаки, що вам не потрібно йти або їхати туди, куди ви прямуєте зараз.

По дорозі на співбесіду у мене з-під носа пішов потрібний мені тролейбус. Наступного мені довелося чекати близько пів години. Коли ж прийшов наступний, і я в нього сіла, то на середині шляху, він встав посередині дороги, тому що знеструмилися дроти через аварію на електричній підстанції. Подумавши, що скоро напруга з'явиться, пасажири, терпляче сиділи і чекали, але через п'ятнадцять хвилин порожнього очікування, я вирішила викликати таксі і їхати на співбесіду на ньому, бо вже спізнювалася. Тролейбус усе ще стояв посередині дороги, аварію так досі не усунули, але й на таксі я не змогла дістатися місця призначення, тому що місце, куди я прямувала, знаходилося на іншому березі, а на мосту стояли, утворивши пробку, дві зустрічні. Коли я, нарешті, дісталася фінішної точки, виявилося, що місце вже зайняте. Через пару місяців за кримінальними новинами я побачила сюжет, що на цю фірму, на яку я так поспішала потрапити, щоб влаштуватися на роботу, було здійснено збройний напад. Декілька співробітників фірми з вогнепальними пораненнями різного ступеня тяжкості було доставлено до реанімації. Два співробітники згодом померли від отриманих ран. Впевнена, що це моя покійна мама всіма силами утримувала мене від невірного кроку.

Тому ніколи не варто забувати своїх померлих родичів. Їх слід почитати та згадувати, відвідуючи їхні могили на цвинтарі. Можна ставити свічки в церкві за упокой їх душі в призначені для цього дні.

Душі померлих часто приходять до нас у снах. І ці сни можуть бути різними. Вони можуть нести як позитивний, так і негативний характер. Про позитивний візит у сон покійного історія вище. Часто мертві намагаються уберегти живих від неправильного кроку. І якщо людина не бачить, не розуміє або не приймає підказок від Ангела-Хранителя, тоді вони з'являються людині уві сні, щоб ще раз спробувати допомогти.

Якщо наснився поганий сон із небіжчиком і в ньому біда відбувається з самим покійним, то за його душу слід помолитися, щоб вона знайшла спокій на тому світі.

А якщо уві сні біда відбувається з тим, хто дивиться цей сон, це свідчить про те, що померла людина намагається застерегти живого від небезпеки. Тлумачення таких снів залежить від багатьох факторів, наприклад, від того, що говорить уві сні покійний, як поводиться. Якщо померлий бере на руки дитину або веде когось за собою, тримаючи за руку, це поганий знак. Такий сон означає, що ті, кого ведуть чи кличуть із собою, незабаром можуть вирушити на небеса. Якщо снитися, що сплячий лається уві сні з померлим, це означає, що образа, яку покійний тримав на живого досі сильна. Слід сходити до церкви і поставити свічку за упокій душі покійного, помолитися і сходити на цвинтар на могилу, щоб вимолити прощення у покійного. Якщо ж сон, який ви бачили з покійним, позитивний, то це може означати, що душа померлої близької людини шле вам послання про швидкі хороші зміни або просто прийшла відвідати і, можливо, що після такого візиту, в житті сплячого почнуться позитивні зміни у житті, які можуть дуже круто змінити життя.

Душі померлих часто приходять в образі будь-яких тварин, особливо птахів. Існує прикмета, що якщо на вікно чи балкон прилітає птах, то це душа померлого родича прийшла відвідати вас. Тому не варто проганяти її, щоб не образити душу, а краще нагодувати та напоїти пташку. Якщо прилетів голуб, то це означає, що незабаром у сім'ї настане мир та спокій. А якщо особисте життя ніяк не налагоджується, то птах, що прилетів, означає, що скоро все зміниться, і людина здобуде довгоочікуване щастя в особистому житті. Коли прилітає синиця, то чекайте, що у вашому житті налагодяться відносини з фінансами. Сорока попереджає про майбутні зміни, а ворона — до везіння у справах. Але як зрозуміти, що птах, що прилетів, — це душа покійного? На вас у цей момент раптово наринуть спогади про покійну людину, хоча до цього ви про неї не згадували.

Також душа покійного може приходити і в образах інших тварин, наприклад, в образі кішки або собаки. Якщо до вас на вулиці або цвинтарі підходить незнайома тварина, то це душа покійного прийшла відвідати своїх близьких. З такою твариною обов'язково потрібно поговорити та поділитися чимось смачним. Так само кажуть, що коли над кораблем літають чайки, то це душі моряків, що потонули в морі, і вони несуть добрі вісті тим, хто перебуває на кораблі.

Ще душа покійного може приймати вигляд комах, таких, як метелик, бабка. Вони можуть сісти до вас на тіло, залетіти у відкрите вікно або просто сидіти на ваших меблях, вікні або одязі.

Ніколи не забувайте про померлих родичів. Наші пращури вірили, що покійники приходять на Землю в день свого народження або в день своєї смерті. У такі дні не варто про них забувати.

Про небіжчиків заведено згадувати тільки добре, і що частіше живі їх згадують, то їм від цього приємніше на небесах.

Якщо у вашому будинку починають барахлити електричні прилади, блимає світло, знайте, це Дух померлого прийшов відвідати вас і намагається передати вам якесь послання. Ці ігри з електрикою є найпоширенішою ознакою того, що поряд із вами в цей момент знаходиться душа покійного. І ці електричні коливання — найпростіший спосіб привернути увагу живих.

Душі померлих часто дають знати про свою присутність улюбленим запахом парфуму чи улюбленої випічки. Це так само може бути запах тютюну, якщо покійний при житті курив або будь-який інший запах, який у вас особисто асоціюється з померлою людиною.

Чи можна просити допомоги у померлих родичів? Перш ніж просити допомоги, подумайте, наскільки близькими ви були за життя? Чи варто турбувати того, хто завершив своє земне життя і пройшов свій шлях до кінця? Не слід набридати і обтяжувати земними проблемами тих, чия життєва енергія вже витрачена. Своїми сльозами, стражданнями та постійними зверненнями до померлих, жива людина тільки створює перепони та проблеми до руху душі померлого.

Джерело