Як зараз живе 48-річний син Ніни Матвієнко, який став ченцем ще 15 років тому

Народна артистка платить за його квартиру.

Тривалий час він проживав на території Криму, але після окупації півострова переїхав до Ніжина. В цей момент син української співачки Ніни Матвієнко Іван являється ієродияконом церкви Іоанна Богослова. Його церковне ім'я Януарій, йому сорок вісім і ось уже три роки, як він служить і живе в Ніжині. У тридцять три роки він став священиком, дванадцять років прожив у Криму, служачи в храмі під Бахчисараєм. Ієродиякон згадує, що служителі Свято-Успенського монастиря були «проросійськи налаштованими», а настоятель храму благословив Януарія йти голосувати за анексію півострова, інформує Ukr.Media.

Чоловік не пішов, всі про це знали. Він часто сварився з братами через політичні погляди. Після того, як до влади прийшла Росія, він поїхав з монастиря. Зараз чоловік живе в квартирі в Ніжині, за яку платять його батьки — Ніна Матвієнко та Петро Гончар. Проживає Януарій разом з ще одним священиком.

"Ми зняли квартиру, яку оплачують мої батьки. Вони платять за знімання і за комунальні послуги", — коментує син Матвієнко.

Він зазначив також, що є активним користувачем інтернету, комп'ютера і смартфона, але телевізор не дивиться. Гроші отримує з того, що пише ікони, а іноді береться за розпис приміщень. До церкви чоловік прийшов у віці вісімнадцяти років, а чернецтво прийняв в тридцять три.

Джерело