Як ведучий «Золотого глобуса — 2024» принизив принца Гаррі та Меган Маркл

Про реакцію герцогів Сассекських на саркастичні слова на свою адресу можна лише здогадуватися.

Як стало відомо, на церемонії "Золотого глобуса — 2024" принца Гаррі та Меган Маркл принизили. Сталося це, як неважко зрозуміти, на очах багатотисячної аудиторії. Так, на скандальних герцогів Сассекських вирішив звернути увагу стендап-комік Джо Кой. І, що цікаво, багато хто вважає його слова дуже жорстокими. Але що все-таки сталося і як на це відреагували в Мережі?

Принца Гаррі та Меган Маркл принизили

Мабуть, ні для кого не секрет, що герцоги Сассекські у 2023 році відзначилися низкою скандальних ситуацій. Так, з ними розірвав контракт стрімінговий сервіс Netflix. Причиною цього став серіал про їхнє життя. Шоу не могло похвалитися сенсаційністю, а тому користувачі відзначили його нудьгу та нецікавість. Осторонь не залишився й інший медіагігант, Spotify, інформує Ukr.Media.

У результаті на церемонії «Золотого глобуса — 2024» принца Гаррі та Меган Маркл принизили, згадавши останні заслуги та статус «найбільших невдах 2023 року». Зайнявся цим, до речі, стендап-комік Джо Рой. Варто зазначити, що у його вступній промові знайшлося місце не лише скандальному подружжю, а й Леонардо Ді Капріо, і навіть Бредлі Куперу.

Так, рано чи пізно Рой вирішив згадати популярний серіал «Спадкоємці». Сюжет шоу розгортається довкола вигаданої родини. Члени останньої розпочинають відчайдушну боротьбу за спадок. «Спадкоємці» мають дев'ять номінацій. Просто чудовий серіал про багату, білу, неблагополучну сім'ю, яка плете інтриги. О, зачекайте, це ж "Корона"», — зауважив стендап-комік.

«Дайте їм спокій»

Серіал "Корона", знятий за мотивами реальних подій. Зокрема, головний сюжет крутиться довкола британської королівської родини. При цьому Джо Кой вважає, що у правдоподібність дій на екрані повірив навіть принц Гаррі. «Наскільки чудова була Імельда Стонтон у Короні! Її образ королеви був майже ідеальний. Так, що принц Гаррі подзвонив їй і попросив у неї грошей».

До речі, про фінанси, на думку Джо Роя, герцогам Сассекським тривожитися не доводиться. «Принц Гаррі та Меган все одно отримуватимуть мільйони доларів за те, що вони абсолютно нічого не роблять. І це тільки від Netflix! — Вважає комік. Цікаво, що генеральному директору стрімінгового сервісу, Теду Сарандосу, цей жарт явно не сподобався. Проте він вирішив заплющити на це очі, посміхаючись виступу стендапера.

А ось про реакцію героїв нашого матеріалу доводиться поки що лише здогадуватися. Річ у тім, що принц Гаррі і Меган Маркл не були присутні на церемонії. Тим не менш, користувачі Мережі вважають, що за свої слова Джо Рой має вибачитися. «Це вже явно перебір», «Чесно? По-людськи їх шкода», «Ми всі не без гріха. Дайте Гаррі і Меган спокій».

Джерело