Як в домашніх умовах зняти пристріт яйцем

У більшості випадків від побутового негативу і пристріту можна позбутися самостійно.

Щоб зняти псування або пристріт, далеко не завжди потрібно йти до ворожок або екстрасенсів. У більшості випадків від побутового негативу і порчі можна позбутися самостійно. Хорошим помічником у цій справі стане звичайне куряче яйце, інформує Ukr.Media.

Для початку важливо визначити, що таке псування. Зазвичай так називають негативний удар, який завдає негативна енергетика по здоров'ю людини або якійсь іншій сфері її життя. Наприклад, псування може бути на невдачі в кар'єрі, на самотність, на невдачу. Якщо енергетика людини сильна, псування вона цілком може протистояти. Але так буває не завжди.

Коли наш захист ослаблений, ми немов опускаємо щити: губимося, не можемо закритися від деструктивних потоків, прокручуємо в голові негативні сценарії. У такому вразливому вигляді впоратися з псуванням самостійно організм вже не може. На допомогу приходять перевірені століттями методи. Один з них — спосіб з яйцем.

Чому яйце знімає порчу

У багатьох народах з яйцем пов'язані дуже важливі образи. Це символ народження нового життя, захисту і миру, з яйця виводяться птиці — але і змії теж. Знахарки в давні часи навчилися знімати пристріт яйцем.

Робиться це так. У головах ліжка людини, на яку наведена порча, розбивають у миску з водою сире яйце. Попередньо ціле яйце дають на пару хвилин хворому, щоб той потримав його як слід в руках, передаючи негатив.

Коли шкаралупа розбивається, примовляють: «Яйце, візьми з (ім'я) все погане та лихе». Якщо псування ви знімаєте з себе, то й ім'я потрібно називати своє.

Миску з водою і розбитими в неї білком і жовтком ставлять на ніч під ліжко. Вранці за станом яйця, потемнінням, ниткам та іншим судять про силу впливу негативної програми.

Викочування псування і болів яйцем

Можна застосовувати яйця і в інших цілях. Наприклад, покатати по хворому місцю яйце — воно зніме біль, взявши її на себе. Яйце після таких маніпуляцій не можна їсти, від нього краще позбутися, викинувши його. Катати треба за годинниковою стрілкою.

Таким же чином, якщо як слід зосередитися, можна викотити з людини пристріт на здоров'я. Потрібно виразно візуалізуватися, як весь негатив виходить з тіла і надійно ховається під яєчною шкарлупою. Покатавши яйце протягом декількох хвилин, від нього теж згодом позбавляються.

Експерти бажають вам міцного здоров'я та енергетичного поля. Зміцнити його під силу будь-якій людині. Потрібно дбати про своє тілесне благополуччя, вчасно засинаючи і не перевантажуючи організм шкідливими звичками, а також про духовну силу, встановлюючи уявний бар'єр з неприємними співрозмовниками.

Джерело