Як сьогодні виглядає брат Маколея Калкіна, який зіграв із ним у фільмі «Один удома»

Кіран Калкін: як молодшому братові знаменитого Кевіна Маккалістера вдалося здобути славу і вийти з тіні свого родича.

Кінострічка «Один дома» вже давно стала класикою жанру та улюбленим новорічним фільмом як для дітлахів, так і для дорослих. Безумовно, причиною став Кевін Маккаллістер у виконанні Маколея Калкіна. Але сьогодні героєм нашого матеріалу стане не він, а його молодший брат Кіран Калкін. Адже він, попри епізодичну роль у згаданій картині та її продовженні, лише нещодавно зміг вийти з тіні свого зіркового родича, інформує Ukr.Media.

Кіран Калкін

Кіран Калкін народився 1982 року в Нью-Йорку. Батько, будучи бродвейським актором, намагався просунути у світ кінематографа багатодітну родину. Ходять чутки, що чоловік, не отримавши свого визнання, хотів через дітей реалізувати власні амбіції. В результаті у спадкоємців Калкіна-старшого кастинги почалися з самого дитинства.

До речі, неостанню роль тут могли зіграти і корисливі цілі глави сімейства вибратися з бідності. Зарплати телефоністки та посереднього актора ледь вистачало на базові речі. У результаті доводилося жити хоч і на Манхеттені, але у крихітній квартирі. І, до речі, через невдачі на кастингах дітей нерідко карали. Як би там не було, але стати зіркою вдалося лише одиницям.

Так, якось на Маколея звернув увагу сам Кріс Коламбус. Спроби Калкіна-старшого просунути у стрічку «Один вдома» інших дітей не мали успіху. У результаті на проєкт затвердили лише Кірана, який отримав роль Фуллера. Мова, звичайно ж, про того самого хлопця, що носив величезні окуляри і пив багато солодкого.

Молодший брат зірки

Поза всяким сумнівом, Кірану вдалося чудово впоратися зі своїм завданням. Але вся слава та популярність дісталася Маколею. Щоправда, для нього вона згодом стала прокляттям. А ось молодший братик, поки його родич боровся із залежностями, завзято прокладав собі шлях до Голлівуду.

"Батько нареченої", "Нікуди бігти", "Великан" і навіть "Скотт Пілігрим проти всіх". Здається, навіть цих робіт вистачило б, щоби вийти з тіні зоряного родича. До того ж гру актора нерідко хвалили критики. Однак насправді знадобилося аж три десятиліття, щоб нарешті показати себе. Так, 2018 року Кірана затвердили у серіал «Спадкоємці».

Найкращий драматичний актор року

«Що в мені є такого, що мене наймають грати ролі негідників? Мені здається, що все почалося з Фуллера. І тепер усі ролі, які я граю — це Фуллер Маккаллістер», — з гумором ділився чоловік в одному з інтерв'ю.

Як би там не було, але за свою кар'єру Кіран Калкін дякує старшому братові та дружині. Саме обраниці він присвятив свою промову, отримуючи цього року заповітну статуетку на церемонії «Еммі» як найкращий драматичний актор. А ось згадувати про батька знаменитість не любить. До батька ні він, ні його брати і сестри ніжних почуттів не мали, насолоджуючись кожною миттю, проведеною без голови сімейства.

Джерело