Як розвинути в собі здібності ясновидця — декілька практичних вправ

Усе можливо.

Зовсім мало людей на планеті мають дар ясновидіння, завдяки якому можна багато чого дізнатись і зробити. Існує декілька вправ, які допоможуть розвинути ці здібності у простої людини.

Різниця у снах

Багато скептиків вважають, що видіння людини — це плід її фантазії та уяви. Насправді, це зовсім не так, річ у тім, що видіння транслюються з Всесвіту, а фантазії людина вибирає сама, інформує Ukr.Media.

Багато снів, які люди бачать, так само можуть бути видіннями. У звичайних снах присутній той, кому вони сняться, а сни-видіння завуальовані, і в них немає людини. Послання таких снів може бути зашифровано в формі, кольорі або образах.

Іноді такі сни дуже складно розгледіти, і вони не мають якогось певного значення. Якщо сон заінтригував, то можна його ще раз згадати і подумати, що в ньому закладено.

Вправи для ясновидіння

Спочатку потрібно написати на листочках імена п'яти знайомих людей, після цього сісти і повністю розслабитися. Необхідно закрити очі і "третім оком" подивитися на кожного зі знайомих, а потім записати, яка асоціація з ними з'явилась. Після цього потрібно проаналізувати отримані враження і зрозуміти, що вони можуть означати.

Наступний крок полягає в тому, що всі листочки потрібно перевернути, пронумерувати і перемішати. Листочок потрібно взяти, подивитися на нього "третім оком", записати все, що спало на думку і перевернути.

Є ще один метод, який полягає в ранковій медитації. Потрібно спробувати "вловити" колір, образ або символ, а ввечері порівняти його з тим, що відбувалося протягом дня.

Як розгледіти ауру

Побачити ауру можна тільки завдяки "третьому оку". Для цього потрібно вибрати людину, яка знаходиться на відстані 3-7 метрів і подивитися поверх її голови.

Після цього погляд потрібно розслабити і перевести всю увагу на область "третього ока". У цей момент можна помітити різнокольорову і вузьку стрічку навколо фігури людини. Спочатку аура буде ледве помітною, а після довгих тренувань вона стане яскравішою.

Портрет ясновидця

Оскільки він живе у візуальному світі, то для стабільності йому не вистачає "внутрішнього образу". Всі завдання даються легко, для нього дуже важливі красиві місця і види. Він вибирає мистецтво і кіно, а під час подорожі побуває у всіх галереях, архітектурних місцях і музеях.

Він вміє відчувати час і добре в ньому орієнтуватися, але при цьому бути важким на підйом. Йому не властиві зміни, тому перш ніж почати щось нове, він повинен ретельно все продумати і скласти якусь картину.

Джерело