Як правильно загадати бажання на Різдво, щоб воно збулося

Різдвяна ніч це час чудес і магії.

Ніч з 6 на 7 січня — час чудес і магії — пора, коли варто загадувати найзаповітніше бажання. І якщо все зробити правильно, воно неодмінно здійсниться, інформує Ukr.Media.

Як загадувати бажання на Різдво

Перше і, мабуть, одне з головних правил, бажання загадувати слід в темряві. Для цього в Різдвяну ніч треба відправитися на вулицю, вибрати місце, де немає світла від будинків або ліхтарів, або провести ритуал в темній кімнаті. Далі варто подивитися на небо і подумки намалювати все, про що мрієте. А після задуманого закрити очі правою рукою, при цьому паралельно перерахувати вголос ще раз всі бажання і скинути все з обличчя в небо. Так Всесвіт почує вас. А щоб результат закріпити, прийшовши додому, необхідно запалити червону свічку і над нею ще раз коротко вимовити прохання.

Поради для загадування бажань

Щоб у бажання шанси збутися збільшилися, важливо не тільки правильно його загадати, а й дотримуватися певних рекомендацій:

  • Не варто просити про меркантильні речі, просто тому що хочеться. Однак якщо ви старанно працюєте, то таке прохання не забороняється.
  • Крім того, формулюйте мрію заздалегідь. А загадувати бажання найкраще в період з півночі до четвертої години ранку. Вважається, що саме в цей час запалилися зірки в ніч народження Ісуса Христа.
  • Також не слід думати про погане. Наприклад, помститися кому-небудь. Різдво не час для негативних вчинків.
  • Говорити про бажання необхідно так, ніби воно точно відбудеться зовсім скоро. А після не забудьте подякувати Всевишньому за виконання.
  • Загадувати слід або для себе, або для своїх рідних. Будьте обережні, бажаючи щось близьким не варто керувати чужою долею.

Джерело