Як правильно вимітати з дому невдачі, безгрошів’я і хвороби: в які дні тижня це найкраще робити

Коли потрібно підмітати в будинку, щоб отримати фінансовий успіх.

З давніх-давен люди вважали, що віник має сакральне значення. З його допомогою можна було вигнати зло і позбутися від різної нечисті. Щоб не впустити в своє життя недуги і безгрошів'я, потрібно знати, як правильно вимітати невдачі з дому, інформує Ukr.Media.

Як вимести з дому безгрошів'я і невдачі

Під час спадного Місяця необхідно пройтися віником по будинку, а все сміття зібрати біля входу. Поріг служить свого роду кордоном між світами. Потім сміття необхідно зібрати в совок, пересипати в пакет і винести за поріг будинку. При цьому необхідно вимовити такі слова:

"Сміття — до сміття, добро — до добра. Чужого зла не треба, відправляю туди, звідки прийшло".

Сміття слід віднести якнайдалі від будинку і викинути разом з віником. Повертаючись додому, не можна дивитися назад.

Як притягнути удачу

Раніше люди вдавалися до спеціального обряду, завдяки якому могли красти удачу у забезпечених людей. Для цього необхідно було взяти віник і прийти до будинку багатої людини. Біля хвіртки слід було почати мести землю і говорити такі слова:

"Вашу удачу собі забираю".

Після цього потрібно зібрати всю землю і принести додому, а потім кинути в свій сміттєвий бак. Воно повинне побути в будинку одну ніч, а потім його можна викидати. Забрати всю удачу собі таким чином не вийде, але знайти трохи везіння все ж вдасться.

Коли потрібно підмітати в будинку, щоб отримати фінансовий успіх

Щоб навести порядок в своєму будинку і притягнути фінансовий успіх, слід звертати особливу увагу на дні проведення прибирання, а саме:

  • у понеділок небажано підмітати, інакше можна позбутися матеріального благополуччя;
  • якщо мести у вівторок, то можна знайти гроші. Не виключено, що людина знайде свої старі заначки або фінанси, які давно втратила;
  • прибирання в середу говорить про те, що будь-яка торгівля пройде успішно. Якщо почати підмітати в даний день, то можна притягнути удачу в бізнесі і знайти успіх в продажах;
  • у четвер можна вимести безгрошів'я. Але для цього потрібно буде відкрити в будинку всі вікна, щоб бруд і пил з підлоги могли виходити через вікно;
  • у п'ятницю заборонено підмітати, інакше можна втратити свої гроші;
  • підмітати в суботу найкраще — так можна притягнути фінансовий успіх;
  • у неділю зовсім не варто займатися ніякими домашніми справами, і вже тим більше прибиранням, інакше можна багато проблем придбати.

Як очистити будинок від хвороб

Проведення спеціального обряду в своєму будинку дозволить позбутися від будь-яких недуг, а також недоброзичливців. Щоб провести його, потрібно спочатку намочити віник в солоному розчині, а потім обмести ним весь будинок, заглядаючи в кожен куточок. У цей час необхідно прочитати таку змову:

"Хвороби з дому вимітаю, з кожного куточка зло видворяю. Хто б заразу в будинок не приніс, від усього позбудуся. Дім мій — міць моя, дім мій — сила моя. Так тому і бути".

Сміття збирають і викидають далеко від дому, а віник як слід промивають водою і залишають сохнути. Після цього на ньому потрібно пов'язати зелену і червону стрічку, поставити біля дверей прутами вгору і вимовити такі слова:

"Не бувати в моєму будинку хворобам, не ходити моїй родині хворими".

Цей обряд дозволить відігнати від всіх членів сім'ї негоди і недуги.

Джерело