Як передбачити найближче майбутнє — просте пасьянс-ворожіння

Розповідаємо про два найпростіших методи.

Пасьянс-ворожіння на картах — це один із найпростіших способів дізнатися майбутнє. Дотримуйтесь простих правил описаного експертами пасьянсу, щоб отримати відповіді на ваші запитання, інформує Ukr.Media.

Ворожіння на картах Таро точніше, але далеко не всі знайомі з таємничими стародавніми картами і їх силою, а також із тонкощами "перекладу" того, що вони хочуть сказати. Для таких людей існують прості пасьянси на майбутнє, описані далі.

Підготовка

Питання потрібно задавати правильно, тоді відповідь буде більш точною. На жаль, відповідь все одно буде трохи розмита і зажадає правильного трактування, але експерти детально розповіли про те, як його розшифрувати.

Є два найпростіших методу ворожіння пасьянсом. Один простіший — він відповідає на питання, на які відповідь може бути "так" або "ні". Другий може розкрити деякі тонкощі.

Перше ворожіння за допомогою пасьянсу

Це ворожіння на відповідь "так" або "ні". Ви можете задати будь-яке питання: "Чи любить мене та чи інша людина?", "Чи знайду я ключі від машини?", "Чи потрібно мені переїжджати прямо зараз?", "Чи потрібно міняти роботу?" і так далі.

Вам буде потрібна нова колода карт із 36 штук. Купіть її в магазині і залиште тільки для ворожінь, якщо у вас немає такої спеціальної колоди. Перед ворожінням можна вимовити просту змову: "Долю мою мені підкажіть. Вірний шлях мені вкажіть".

Гарненько перемішайте карти, а потім розкладіть їх у три ряди і три стовпці, щоб всього вийшло дев'ять стопок з рівною кількістю карт (чотири карти в кожній стопці). Після цього відкривайте верхні карти і кладіть горілиць. Парні карти по дві штуки відкидаються в сторону.

Наприклад, якщо нагорі три дами, шістка, сімка, дев'ятка, валет і король, то потрібно прибрати в сторону дві дами. У третьої поки немає пари, але вона може з'явитися потім. На тих місцях, які звільнилися, відкриваємо нові карти. Якщо на зміну прийшли, скажімо, король і шістка, то на столі утворюються ще дві пари з королів і шісток, так що їх теж відразу прибираємо. Викидати можна відразу до чотирьох пар, якщо, звичайно, вони є на столі.

Якщо після всіх маніпуляцій у вас не залишилося карт зовсім, то відповідь на питання — "так". Якщо завершити пасьянс не вдалося, відповідь "ні". Повторити ворожіння можна через 21 день.

Друге ворожіння на майбутнє

Це ворожіння на те, що відбудеться незабаром. Питань ставити тут не потрібно. Проводити ворожіння можна кожен повний місяць. Прогноз проводиться на місяць. Для пасьянсу вам також буде потрібно колода з 36 карт.

Як слід перемішайте карти, а потім випадковим чином витягніть будь-яку з них. Це буде карта, яка покаже те, в якій сфері життя карти хочуть дати вам опис майбутнього. Зверніть увагу на її масть:

 • піки — гроші;
 • бубни — здоров'я;
 • хрести — робота;
 • черви — любов.

Покладіть цю карту горілиць, а решта сорочкою наверх починайте розкладати по черзі зліва і праворуч від вашої карти. Верхні карти відкрийте. Вони описують майбутнє в тій сфері, яка вам випала. В цьому випадку слід звертати увагу на переваги карт. Вони скажуть, що відбуватиметься в тій чи іншій сфері.

 • Шістка: остерігайтеся помилок.
 • Сімка: хороші новини.
 • Вісімка: можливий обман.
 • Дев'ятка: ваші бажання поки не збудуться.
 • Десятка: розпочата справа буде дуже успішною.
 • Валет: виконання мрії.
 • Дама: працюйте, щоб отримати нагороду.
 • Король: звертайте увагу на поради близьких і друзів.
 • Туз: велика удача.

Наприклад, якщо випали черви, а дві карти після розкладу — десятка і валет, то у коханні вас чекає виконання мрії і успіх у розпочатій справі. Можливо, самотня людина знайде любов і зможе почати відносини.

Туз і шістка разом можуть означати, що в тій чи іншій сфері буде багато удачі, але одна маленька помилка може все змінити. Намагайтеся зрозуміти, що хочуть сказати карти, адже не завжди все так однозначно і прозоро, як здається.

Є безліч інших ворожінь на гральних картах: на виконання бажань, на майбутнє. Намагайтеся давати картам "відпочивати", щоб точність ворожінь була вищою. Не варто гадати частіше, ніж раз на два тижні.

Джерело