Як можна привернути удачу за допомогою фігурок із хліба

Хлібна магія.

Хліб за всіх часів вважався священним, і його використовували не тільки в їжу, а й для проведення ритуалів. За допомогою хлібної м'якушки можна запросто привернути удачу, виготовивши певні фігурки, інформує Ukr.Media.

Магія, зав'язана на продуктах харчування, вважається найсильнішою, і якщо використовувати її на благо, то можна без зусиль привернути в життя потрібні зміни, закликати примхливу удачу та обійти стороною неприємності. Експерти рекомендують дізнатися про те, як фігурки з хлібної м'якушки можуть допомогти в залученні удачі.

Для виготовлення талісманів удачі потрібен свіжий хліб, приготований власноруч. Його випікають у першій половині дня, виймають і накривають бавовняним рушником, щоб хліб повністю охолов. Після цього буханець розрізають навпіл, дбайливо виймають м'якуш і майструють із нього талісмани удачі.

Фігурку можна вибрати на свій розсуд, але найкраще діятимуть талісмани у формі підкови, чотирилистої конюшини або зірки. Шматочок м'якушки розминають, надаючи йому потрібної форми, роблять отвір для шнурка і залишають на деякий час. Після цього талісман запікають у розігрітій духовці кілька хвилин і виймають, щоб остудити під рушником. Готову фігурку заговорюють, протягуючи шнурок в отвір:

"Хліб — усьому голова. У потрібний момент від небезпеки береже, від бідності врятує. Талісман удачі майструю, нікому зла не бажаю, удачу в життя залучаю".

Талісман носять із собою або залишають удома, щоб невдачі ніколи не переступали поріг. Хлібні кірки згодовують птахам, просячи їх повернутися з удачею.

Джерело