Як княгиня Шарлен крок за кроком повторює долю леді Ді

Чи справді історія повторюється і нам варто чекати на трагічні новини?

У світлі останніх подій деякі підписники все частіше звертають увагу на те, що княгиня Шарлен повторює долю леді Ді. Тільки тепер дія перенеслася до Монако, а головними героями стали плавчиня та князь. Що ж спільного у Діани та її колеги по нещастю?

Княгиня Шарлен повторює долю леді Ді

Щоб зрозуміти, як саме княгиня Шарлен повторює долю леді Ді, достатньо провести кілька паралелей із їхніх біографій. Так, почати варто із заручин. І Віттсток, і Спенсер на момент знайомства з майбутніми чоловіками були молодими. Спадкоємець монакського престолу помітив 22-річну спортсменку під час Олімпійських ігор у Сіднеї. Що ж до 16-річної аристократки, то на неї звернула увагу сама Єлизавета ІІ, інформує Ukr.Media.

Що цікаво, потрапити в поле інтересу монархій обом дівчатам вдалося по щасливому (чи ні) збігу обставин. Обидві мали гарні зовнішні дані, манери, здоров'я і, що важливо, були молоді. До того ж ні Шарлен, ні тим більше Діана не були помічені в будь-яких скандальних історіях. А тому виникнути непотрібні запитання щодо потенційних кандидаток просто не могли.

Ах, це весілля…

Але, як тільки заручини відбулися, з'явилися перші тривожні дзвіночки. Чарльз вирушив у королівський тур Австралією та Новою Зеландією. За словами Спенсер, чоловік за час від'їзду так жодного разу і не подзвонив своїй нареченій, не поцікавився, як у неї справи. До того ж дамою серця весь цей час була Камілла. У Монако тим часом з'явилися чутки про позашлюбну дитину Альбера. Подібна новина не сподобалася Шарлен. Що говорити, спортсменка тричі намагалася залишити країну.

Як би там не було, церемонія одруження відбулася. Щоправда, сльози княгині Монако обговорюють і сьогодні. Та й медовим місяцем похвалитися не могла ні Спенсер, ні Віттсток. Перша провела його на розкішній королівській яхті, розважаючи щодня сотні високопоставлених гостей. Друга і зовсім жила окремо від нової родини, далеко від дому та рідних.

Чужі серед своїх

До речі, схожі риси в долях Діани та Шарлен проглядаються і коли питання стосується їхнього становища в монаршій сім'ї. Обидві дівчини були чужими для новоявлених родичів. І якщо Спенсер не збиралася покірно слухатись, чим викликала невдоволення у Єлизавети II, то Віттсток просто не вписувалася в снобістське товариство Монако. Що вже казати, не варто забувати і про тиск із боку суспільства. Піддані ніяк не могли зрозуміти, чому дружина Альбера ніяк не вивчить мову і не народить спадкоємця.

Невірність та чутки про розлучення

Про невірність князя Альбера та принца Чарльза можна говорити вічно. Але не варто забувати, що їх подружжю подібні розмови аж ніяк не приносили насолоду. У результаті світ міг спостерігати не тільки «сукню помсти» і стрижки в стилі панк, а й інтриги у відповідь на стороні. Для Діани такою втіхою став хірург пакистанського походження Хаснат Хан. Чоловік підтримував леді Ді не лише морально, а й фінансово.

Що ж до Шарлен, то для неї таким рятівником зараз є російський мільярдер і колишній чоловік Наомі Кемпбелл Владислав Доронін. Щоправда, попри чутки, що поширюються, про швидке розлучення князя Альбера, останній активно спростовує їх. На жаль, громадськість вже, зважаючи на все, не вірить подібним заявам.

Як бачите, княгиня Шарлен і справді повторює долю леді Ді. І на сьогодні залишається лише сподіватися, що фінал буде максимально далеким від трагічних подій 1997 року.

Джерело