Як Джордж Клуні бореться з хейтерами його коханої дружини

Джордж Клуні захищає Амаль: хейтери в Мережі не перестають писати гидоти на адресу британки. І чого людям не живеться спокійно?

Багато знаменитостей нерідко потрапляють під приціл всіляких хейтерів. Особливо це стосується другої половини голлівудських артистів. Так, наприклад, у сьогоднішній статті ми хочемо розповісти про зірку кінострічки «Одинадцять друзів Оушена» та його дружину. Як же Джордж Клуні захищає Амаль від потоків бруду і чому коментаторам слід припинити хейт щодо юристки?

Джордж Клуні захищає Амаль

Історія кохання Джорджа та Амаль розпочалася у 2014 році. На той час частина публіки виявилася неприємно вражена вибором голлівудського холостяка. Адже у той момент, поки колеги Клуні вважали за краще вибирати топ-моделей без зобов'язань, зірка культової стрічки «Від заходу сонця» закохалася в… британську юристку, інформує Ukr.Media.

Без сумніву Амаль на той момент вже мала славу професіонала своєї справи у вузьких колах. Однак тепер британка буквально опинилася у полі зору всіх західних медіа. І, звичайно ж, деяким користувачам Мережі вона не припала до смаку. Мовляв, як можна було завидному холостяку з Голлівуду взагалі звернути увагу на такі «криві ноги»?

«Надто красива, щоб бути хорошим юристом», «Та вона ніхто без грошей Джорджа», «Якби не шлюб з актором, так і залишилася б якимось фахівцем», «Вона мила, але її ноги нагадують худі та криві палиці», «Зрозуміло, чому в неї кар'єра почала йти в гору. З такими грошима за плечима». Як бачите, коментувати подібні слова на адресу британки безглуздо.

Ідеальна мати і дружина, красива жінка та найкращий друг

Проте сама Амаль відмовчуватися не збиралася. Так, наприклад, один із цікавих випадків стався в Європейському суді з прав людини. Дружина Джорджа Клуні представляла Вірменію у справі. Проте одного з журналістів цікавило зовсім не те, що відбувалося в залі, а те, який одяг обрала британка для заходу. "Я ношу Ede & Ravenscroft", — без жодних вагань вона просто вказала на свою юридичну мантію.

Осторонь не залишається і голлівудський актор. Джордж Клуні постійно захищає Амаль від подібних нападок. І ні, чоловік не вдягає костюм Бетмена і не кличе своїх численних друзів на допомогу. Своєю потужною зброєю знаменитість обрав… слова. Так, у своїх інтерв'ю зірка кінематографу не втомлюється говорити про своє кохання до дружини та називати її справжнім професіоналом своєї справи.

Більше того, актор вважає, що не вона "дружина Джорджа Клуні", а він "чоловік Амаль". Єдине, в чому чоловік дозволяє собі, хоч і в жартівливій формі, критикувати дружину, то це в готуванні. Амаль для нього є тією, заради якої Джордж готовий віддати власне життя. Вона ідеальна мати, дружина, красива жінка та найкращий друг. Юристка блищить у судах із переможними промовами. Але на кухні готує артист, інакше їхня родина приречена на муки.

Джерело