Як дізнатися колір аури за датою народження

Залежно від рівня духовного розвитку, аура може переливатися різними забарвленнями, але свій початковий і основний колір не змінює ніколи.

Аура — це так зване біополе людини, нематеріальна енергія, яка зароджується навколо живої істоти ще в момент її формування в утробі матері. Досвідчені фахівці в галузі езотерики можуть розповісти про рід майбутніх занять дитини, її таланти і навіть життєві пріоритети, інформує Ukr.Media.

Здатність бачити колір аури людини допомагає глибше зрозуміти співрозмовника. Завдяки магії чисел, можна з'ясувати, наприклад, як зробити спілкування комфортним і милим. Дізнатися колір аури за датою народження нескладно. Для цього потрібно скласти всі цифри дати народження людини до отримання однозначного числа (крім 11 і 22). Приміром, 27.05.1990 року. 2+7+0+5+1+9+9+0=33; 3+3=6.

Якщо в результаті додавання цифр вийшло число 1 — це червона аура, якщо 2 — жовта, 3 — помаранчева, 4 — зелена, 5 — блакитна, 6 — синя, 7 — фіолетова, 8 — сіра, 9 — біла.

Червоний колір аури означає бадьорість, силу, самовіддану любов і енергію. Цей колір вказує на хороші лідерські здібності, а також на хороший сексуальний потенціал і честолюбство.

Жовтий колір аури показник міцного здоров'я і щастя. Люди з даними кольором аури мають живий розум, доброзичливі і відкриті. Вони здатні самі подбати про себе, не бояться нового, готові вчитися, ніколи не хвилюються через дрібниці. Це творчі люди, вони привабливі для протилежної статі, оптимістичні й добрі.

Помаранчевий колір — це колір життєвої сили, активності, впевненості у своїх силах. Люди з помаранчевим кольором аури гуманні, вони з повагою і пошаною ставляться до ближніх. Також цей колір часто вказує на можливі проблеми з печінкою.

Зелений колір — життєва сила, дружність, позитивний настрій, розумність. Носії зеленого відтінку у своїй аурі від природи дбайливі і добросерді. Вони готові прийти на допомогу, вони вміють співчувати і поважають думку інших людей. Ці люди співчутливі, чуйні і трохи сентиментальні.

Блакитний колір — часто мають нерішучі люди. Їм важко прийняти рішення, тому вони нерідко покладаються на думку оточення. Ці люди прагнуть до вдосконалення, вони не дуже обдаровані, але намагаються. Вони повільно, але вірно йдуть по життю.

Синій колір символізує мудрість і натхнення. Колір духовності, споглядання і молитви. Володар такої аури живе в гармонії з собою і природою. Люди з аурою синього кольору, як правило, повністю присвячують себе улюбленій справі, а також мають часті перепади настрою.

Фіолетовий колір — благочестя, інтуїція і духовність. Мораль, філософія та релігія. Витончена уява, поєднана з любов'ю. Також прагнення до самовдосконалення і духовні пошуки. Цей колір властивий людям які шукають своє покликання і сенс життя.

Сірий колір аури — це слабке здоров'я. Також порожнеча, неясність, невиразність, обмеженість. Людина безхарактерна і егоїстична. Має плутане негативне мислення. Приземлена і ревнива.

Білий колір — це найдосконаліший колір — чистий і прозорий. Це колір розширення свідомості. Чиста духовність і висока інтуїція.

Звичайно ж, у цьому методі можна знайти суперечливі моменти. Однак такий спосіб визначення аури вважається найбільш простим і дієвим, а результати у більшості випадків відповідають рисам характеру людини, її енергетиці та життєвій позиції.

Джерело