Як актори із серіалу «Друзі» відреагували на трагедію з Меттью Перрі

Актори із серіалу «Друзі» завжди трималися разом.

Так, періодично між ними виникали конфлікти. Чутки про прокляття, що тяжить над серіалом, теж відібрали у зірок чимало сил. Крім того, фантастичні успіхи Дженніфер Еністон спорудили між актрисою та колишніми колегами певні перепони. Але трагедія з Меттью Перрі яскраво показала публіці, що чудова шістка з «Друзів», як і раніше, сприймає один одного як представників однієї великої родини, інформує Ukr.Media.

Прощання з легендою

Безчасний відхід Меттью Перрі став для мільйонів людей жорстоким потрясінням. На фото виконавець ролі Чендлера з «Друзів» завжди виглядав міцним та впевненим у собі чоловіком. Та й 54 роки для голлівудської знаменитості на кшталт Перрі — зовсім не вік. Тим трагічніше прозвучала для шанувальників Меттью страшна новина.

Поки фанатам відомо лише те, що Перрі потонув у своєму джакузі. Ніхто, крім фахівців-криміналістів, ще не знає, за яких обставин це сталося. Меттью роками боровся зі згубними залежностями, згодом був змушений приймати масу сильнодіючих препаратів.

Гірка пауза

Спочатку шанувальники Перрі здивувалися, дізнавшись, що інші актори із серіалу «Друзі» ніяк не відреагували на трагічну новину. Публіка знала, наскільки близькі стосунки зберігалися у чудовій шістці. Дивно було спостерігати, як Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Дженніфер Еністон, Девід Швіммер та Метт Леблан зберігають мовчання.

Добре хоч, що фанати Меттью почекали і не стали накидатися на колег свого кумира з докорами. Мовчання знаменитостей пояснювалося просто. Зірки «Друзів» перебували в глибокому шоці від втрати близького друга. Про проблеми Меттью знали всі, але ніхто не думав, що його життя закінчиться таким чином.

Спільна заява

Зібравшись із силами, п'ять зірок серіалу «Друзі», що залишилися, виступили із спільною заявою. Цю заяву актори опублікували через два дні після смерті Меттью Перрі. Послання колег артиста звучить так: Ви знаєте, що ми були не просто співробітниками. Наш колектив став для кожного із нас родиною. Тому нас так спустошила втрата Меттью!

«Прощаючись із ним, ми б хотіли багато сказати. Але зараз зробити це просто не можемо. У нас немає сил. Нам потрібен час, щоб усвідомити те, що сталося, і вдатися до скорботи. Згодом ми скажемо більше. Зараз просто передаємо співчуття родині Метта, його друзям і всім на планеті, хто його любив!»

Акторам вторять і автори серіалу. «Ніхто, крім Меттью, не міг би стати тим Чендлером, якого любив увесь світ. Він завжди був найсмішнішою, веселішою, кумедною людиною в будь-якому колективі. Щедрий, безкорисливий добряк, він створив Чендлера та подарував радість мільйонам».

Одне можна сказати з упевненістю: Меттью Перрі точно не забудуть!

Джерело