Я, Побєда і Берлін: стала відома дата прем’єри фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна

Фільм "Я, "Побєда" і Берлін", знятий по повісті Кузьми Скрябіна, вийде у прокат у березні.

Попри загарбницьку масштабну війну, прокат українського фільму по повісті Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін" стартує з 21 березня 2024 року у всіх кінотеатрах України, які мають можливість продовжувати активну діяльність, інформує Ukr.Media.

Фільм занурює глядача в атмосферу 90-х — епоху молодості Кузьми: музику, картатий стиль і романтичні надії молоді. Особливою особливістю картини є культова музика Скрябіна.

Іван Бліндар, актор, виконавець головної ролі: «Це така довгоочікувана новина для всієї команди фільму і для мене особисто! Поділитися з усіма нашою роботою, в яку вкладено стільки кохання! Цей фільм про мрії і про те, як важливо не опускати руки на шляху до них!

Окремо хочу подякувати Збройним Силам України за можливості, які ми завдяки їм маємо: прокидатися щоранку, відвідувати кінотеатри! Прошу, не забувайте про допомогу — і разом до перемоги!»

Створення стрічки відбувалося в умовах жорстких обмежень під час карантину у 2020 році. Дата прем'єри була запланована на 17 березня 2022 року, але під час підготовки до прокату відбулося повномасштабне вторгнення.

За сюжетом звичайний хлопець, музикант Кузьма-початківець, за три дні до запланованого концерту вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Там він хоче обміняти раритетний автомобіль на шестисотий "Мерседес" у відомого колекціонера. Кузьма обіцяє своїй коханій дівчині Барбарі повернутися додому на крутій тачці, а хлопцям із гурту — обов'язково встигнути на виступ. Але вже з перших хвилин подорожі стає зрозуміло — все пішло шкереберть. Це історія про становлення музиканта, пошуки себе, дружбу і дорогу до мрії, повної карколомних пригод.

Продюсери фільму Олексій Терентьєв, Юрій Артеменко та Ольга Пантелеймонова: «Це по-справжньому національний і дуже очікуваний фільм. Ми разом з командою фільму пишаємось спільною і дуже особливою для нас роботою. Важливо те, що це фільм із соціальною місією, оскільки левова частина доходів від кінотеатрального прокату буде направлена нами до Фонду Скрябіна для допомоги захисту нашої держави».

Ольга Ряшина, режисер: «Цей фільм ми створювали з безмежною любов'ю та глибокою повагою. І попри всі перешкоди, нарешті частка наших сердець знайшла шлях до глядача. Щоб якнайбільше людей дивилося якісне українське кіно. Наша перемога ще попереду, але зараз за допомогою «Побєди» ми хочемо подарувати вам мить радості та світла».

Окрім наявності цікавого сюжету у стрічці надзвичайна музична складова, над якою працювали настільки натхненно, що створили безпрецедентну для українського кіно колаборацію — улюблені всіма 16 пісень Кузьми переспівали спеціально для фільму найвідоміші українські топ-виконавці. Релізи деяких треків відбулися на музичних майданчиках раніше, прем'єра інших заплановано найближчим часом. Згодом усі композиції планують об'єднати та випустити у складі спеціального музичного альбому.

Джерело