“Я не була дуже щаслива” — чим зараз займається Емма Уотсон

Зірка Гаррі Поттера вже давно не з'являється на екранах.

Емма Уотсон вже давно не з'являється на великому екрані, та й на зіркових вечірках буває помічена рідко. Проте минулого місяця актриса викликала фурор, з'явившись на одній із лондонських прем'єр. Ми вирішили з'ясувати, чим зараз займається одна з головних зірок нульових, інформує Ukr.Media.

З кино у вино

Окрім того, що актриса проходить навчання в Оксфордському університеті, вона активно допомагає своїй сім'ї розвивати власний винний бізнес. Брат актриси Алекс запустив виробництво джину, а у розвитку бренду беруть участь і його батько, і зіркова сестра. До речі, те, що сімейство запустило бізнес у Франції, не випадково — ще на початку 80-х батько Уотсон Кріс та його дружина Жаклін переїхали до Парижа, де народилися їхні спадкоємці. Попри те, що сімейству довелося повернутися в Англію, Кріс не залишав мрію зайнятися виноробством, і навіть нагледів невеликий клаптик землі. На початку 90-х йому вдалося купити перший виноградник у селі Шаблі, що було вкрай непросто з огляду на складнощі французької бюрократії. Сьогодні у родини Уотсон вже сім великих виноградників.

Не пішов стопами сестри

Брат Емми з юності знав, що не стане зіркою, хоча зв'язки Емми могли йому в цьому допомогти. Хлопець зайнявся маркетингом і багато років пропрацювала з алкогольними компаніями. Сама актриса розповіла в інтерв'ю, що у їхній родині ніколи не було заборони на розпивання алкогольних напоїв. «Тато давав мені воду з вином на обід, коли я була ще дитиною. І в мене ніколи й думки не було про те, що алкоголь потрібний для того, щоб напитися до нестями. Тому я була трохи спантеличена, коли в підлітковому віці мої ровесники думали, що алкоголь — це заборонений плід», — каже Емма.

Коли графік у кіно став не таким щільним, Уотсон взяла на себе обов'язки арт-директора сімейного підприємства. "Я не могла допустити, щоб хтось інший займався цим, тому що це наша родина, наша історія", — коментує актриса.

Що стосується кіно, останній фільм за участю Емми вийшов аж 2018 року. Зірка зізнається, що їй дуже не подобалося те, що відбувалося після того, як зйомки закінчувалися, і наставав час займатись промо фільмом.

«Я не була дуже щаслива. Думаю, що я почувала себе ніби замкненою в клітці. Найскладнішим був обов'язок просувати продукт, якість якого я не надто контролювала. Стояти на прем'єрах перед журналістами та відповідати на однотипні питання про те, як все це узгоджується з моєю точкою зору. Необхідність бути обличчям та представником речей, у процесі створення яких я не дуже була залучена — це найважче», — зізнається Вотсон.

Ще й режисер

Проте не можна сказати, що Емма пішла із кіносфери. Акторка сама зрежисувала рекламний ролик для великого бренду. «Мені завжди казали, що мені слід зайнятися режисурою чи продюсуванням, ще коли я знімалася у Поттері. Мене непокоїло, що це надто технічні галузі, не творчі, і я не зможу застосувати свої навички», — каже Емма. Окрім реклами, актриса зняла музичний кліп для одного артиста, ім'я якого зірка не називає, але каже, що всі чудово його знають. З великого кіно актриса також не має наміру йти: «Я із задоволенням сиджу і чекаю чогось вартого».

Джерело