Я була щаслива: Віра Брежнєва розповіла, як її змінило розлучення з Костянтином Меладзе

Співачка висловилася про зруйноване минуле.

Віра Брежнєва оголосила про розлучення з продюсером Костянтином Меладзе в незвичному стилі, презентувавши свій перший україномовний альбом, у якому вона поділилася переживаннями за останні 1,5 року, зокрема й розрив із чоловіком, інформує Ukr.Media.

В одному з інтерв'ю Віра Брежнєва зізналася, що розлучення було для неї нелегким. Незважаючи на чутки про її нещасливе життя з Меладзе, вона стверджує, що була щаслива з ним і тепер вчиться створювати нову реальність без нього.

"По суті, все зруйнувалося, разом з усім моїм колишнім життям і навіть зі мною самою. Однак зустрічаючи кожен новий день і різні труднощі, я усвідомлюю, що стаю сильнішою. Страшно крокувати в невідомість і безсумнівно, це викликає страх відпустити минуле. Ми були щасливі і зараз це відчувається як зовсім інше життя, яке потребує початку з чистого аркуша", — зізналася Віра Брежнєва.

Проте нові зміни в собі подобаються Вірі:

"Раніше я була зручною, ідеальною, слухняною і дуже залежною від думки інших. Тепер стара версія мене зруйнувалася і я нарешті змінилася. Я стала незручною і неідеальною в очах когось іншого, але для себе я стала справжньою і вірною самій собі".

Джерело