Хто така Роуз Хенбері, яку звинувачують у зникненні Кейт Міддлтон

Тема навколо тривалої відсутності Кейт Міддлтон не затихає.

Більше того, деякі медіа ресурси та користувачі Мережі припускають, що вся справа в нервовому зриві подружжя принца Вільяма. Останній, за їхніми словами, міг статися через зраду чоловіка принцеси Уельської з її давньою знайомою Роуз Хенбері. Що ж це за жінка і чому через неї може зірватися тринадцята річниця весілля Кейт та Вільяма?

Втомилася від королівських обов'язків

Сьогодні Кейт Міддлтон все частіше починають порівнювати із княгинею Монако Шарлен. Мовляв, принцеса остаточно втомилася від усіх королівських обов'язків і готова в буквальному значенні втекти з палацу. Якщо, звісно, вже не зробила цього. На подібні думки наштовхують і інсайдери, які підтверджують такі чутки, інформує Ukr.Media.

«Постійна увага преси похитнула психічне та фізичне здоров'я Кейт. А шум, що виник після операції, лише зміцнив її бажання відмовитись від королівських обов'язків. Вона знала, що після шлюбу з Вільямом її життя зміниться назавжди. Але навіть у найбільших фантазіях не уявляла, що буде настільки напружено», — поділилося джерело у розмові зі ЗМІ.

Роуз Хенбері

Але, можливо, справа не в обов'язках, а в зрадах чоловіка? Адже розмови про зрадливість принца Вільяма буквально не замовкають ще з 2019 року. Що ж до тієї, кому віддав перевагу спадкоємець британського престолу, то це Роуз Хенбері. «Маркіза Холмондейська» познайомилася зі старшим сином нинішнього короля ще 2009 року.

Річ у тім, що незадовго до цього вона вдало вийшла заміж за маркіза Девіда Чолмонделі. Коли у подружжя народилися близнята, вони перебралися до Норфолку. Саме тут, дуже вдало, розташувався один із маєтків Уельських. Вважається, що тоді Вільям і познайомився з Роуз, розлучившись на якийсь час із Кейт Міддлтон.

Суперниця за серце чоловіка

Що цікаво, все з тих самих чуток нові знайомі обмежилися лише парою пристрасних зустрічей. Це й не дивно, адже незабаром спадкоємець престолу зміг повернути прихильність майбутньої дружини. А у 2011 році вони одружилися. Щоправда, спілкування з Роуз звести до нуля було неможливо. Одне й те саме коло, заходи… Що вже казати, можна з упевненістю заявити навіть про дружбу сім'ями. Але чому 2019 року всі контакти раптово обірвалися?

На думку деяких медіа ресурсів, причиною стали відносини Вільяма, що відновилися, з Роуз Хенбері. Мовляв, дружина старшого сина короля прибрала суперницю подалі від очей. 2022 року розмови про це знову стали у всіх на слуху. До того ж важливо зважати на той момент, що коханка принца нерідко копіювала образи Кейт останнім часом. Тому, на думку інсайдера, у Міддлтон і здали нерви на ґрунті невірності чоловіка.

"Моя дружина"

Що цікаво, сам королівський палац намагається не реагувати на подібні випади на адресу Уельських. Більше того, не подає вигляду і Вільям. Однак останні його слова змусили багатьох користувачів Мережі засумніватися у чутках про невірність. Річ у тім, що 14 березня спадкоємець британського престолу був присутній на відкритті благодійної установи West Youth Zone у західному Лондоні.

Разом із підопічними центру принц приготував печиво. Під час заходу один хлопчик похвалив Вільяма за його кулінарні навички. Але сам чоловік абсолютно зворотної думки про свої вміння. «Насправді це не вражаюча робота. Моя дружина в цьому набагато талановитіша за мене. Навіть мої діти більш вправні, ніж я», — зізнався він.

Здається, подібні слова Вільяма про дружину та дітей з'явилися у потрібний час та у потрібному місці. Адже скандал зі знімком Кейт та їхніми спадкоємцями досі не вщух. А тому залишається сподіватися, що незабаром ми побачимо і саму принцесу Уельську на публіці. Але чи зменшиться напруження пристрастей та чуток?

Джерело