Головнокомандувач разом з Міністром оборони та начальником Генерального штабу вшанували загиблих у Дебальцево

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський разом з Міністром оборони України Рустемом Умєровим та начальником Генерального штабу Збройних сил України генерал-майором Анатолієм Баргилевичем вшанував своїх загиблих побратимів і посестер, з якими взимку 2015 року разом воював в районі Дебальцево.

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі, передає АрміяInform.

На Аскольдовій могилі у Києві є пам’ятник, зведений в пам’ять нашої боротьби на Дебальцевському напрямку.

«Бої за Дебальцеве — це для мене не лише термін з історії нашої десятилітньої війни за Незалежність проти російської агресії. Бої за Дебальцеве — це і частина мого особистого життя. Взимку 2015 року, я був одним з командирів сил Антитерористичної операції і на Дебальцевському плацдармі. Одне із завдань, яке мені було визначено — координувати вихід українських підрозділів з Дебальцевого», — йдеться в повідомленні.

Олександр Сирський подякував військовим капеланам Православної Церкви України та Української Греко-Католицької Церкви за звершену молитву за українських воїнів.

Також на Аскольдовій могилі поруч поховані два українські воїни, яких Главком знав особисто і з якими перетинався на бойових стежках. Це Герой України Дмитро Коцюбайло — «ДаВінчі» і Андрій Пільщиков — «Джус». Олександр Сирський відвідав їхні могили і вшанував світлу Памʼять цих мужніх, легендарних українських лицарів.

«Я знаю точно, ми повернемося у Дебальцеве, ми повернемося у Вуглегірськ, Логвинове, Рідкодуб, врешті ми повернемося у нашу українську Авдіївку і Донецьк. Ми звільнимо усі наші рідні українські землі! Ми знаємо за що ми боремося! Ми переможемо! Слава Україні!», — сказав Олександр Сирський.

Раніше АрміяInform повідомляла, що у ССО показали унікальні кадри з Авдіївки.

 

Джерело