Холлі Мері Комбс вперше розповіла, хто насправді вигнав Шеннен Доерті із «Зачарованих»

Одна з актрис серіалу змусила продюсерів звільнити виконавицю ролі Прю Холлівелл.

Американська актриса Холлі Мері Комбс зізналася, чому її колегу з культового серіалу «Зачаровані» Шеннен Доерті позбавили ролі Прю Холлівелл. Знаменитість, що зіграла Пайпер, заявила, що Алісса Мілано вигнала Доерті із проєкту, інформує Ukr.Media.

У новому випуску подкасту Let's Be Clear Комбс згадала, як скликала зустріч із продюсером шоу Джонатаном Левіном на початку 2000-х, щоб розібратися, чому Шеннен було звільнено з серіалу.

«Він сказав: "Ми не хотіли — але нас загнали в цей кут — ми, по суті, знаходимося в такому положенні, де або одне або інше. Нам сказала [Аліса], що або вона або [Шеннен], і Алісса пригрозила подати на нас до суду за вороже становище на робочому місці», — процитувала слова Левіна актриса.

Комбс зазначила, що Мілано нібито «документувала щоразу, коли почувалася некомфортно на знімальному майданчику». Холлі Мері зізналася, що була зненацька захоплена, оскільки не пам'ятає, щоб вони з Алісою обмінювалися «різкими словами» або щоб відбувалися публічні «бійки».

На той час Комбс була готова піти з шоу і навіть сказала Левіну, що не зніматиметься без Доерті. «Це не те шоу, яке я хотіла б робити без Шеннен. Вона не хотіла це робити без мене. Тому я не хочу робити це без неї, і це має бути цілком зрозумілим», — згадує вона свої слова.

Персонаж Доерті був убитий у фіналі третього сезону 2001 року, а пізніше її замінила героїня Роуз Макговен, Пейдж.

Шеннен розповіла про біль і розгубленість, які вона відчула після звільнення, і заявила, що теж не пам'ятає, щоб вона колись ображала Мілано.

«Я прожила рік після того, як відтворювала все у своєму мозку і справді намагалася знайти ці моменти [імовірної поганої поведінки на знімальному майданчику] — і я не могла їх знайти. Я не пам'ятаю, щоб я була брутальна з нею на знімальному майданчику. Я пам'ятаю епізод, де вона щось робила на різдвяних канікулах, і вони попросили мене попрацювати з нею над деякими речами, і я не мала з цим проблем. Я не могла бути ще більш доброю і розуміючою», — поділилася Шеннен.

Джерело