Хмельничанин відкоркував понад 50 пляшок зубами й встановив рекорд України – Суспільство

Хмельничанин відкоркував понад 50 пляшок зубами й встановив рекорд України - Суспільство

Фото: suspilne.media

Олексій Кордзіховський з Хмельницького за одну хвилину зубами відкрив 52 пляшки з металевими кришками. Чоловік встановив національний рекорд України. Про це Коротко про повідомила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Попередньо чоловік планував за хвилину відкоркувати 30 пляшок. Проте перевершив власні сподівання.

– Він має свою спеціальну методику відкриття пляшок зубами. Всі пляшки ми перевірили на щільність закриття, вони усі були добре закриті, – каже Лана Вєтрова.

Олексій присвятив рекорд своєму братові, який безвісти зник на початку повномасштабного вторгнення РФ на Запорізькому напрямку. Він хоче зібрати кошти на дрон для ЗСУ й написати на ньому ім’я свого зниклого брата – старшого солдата Олега Антонія.

Чоловік розповів, що до рекорду дійшов випадково. Якось рухався через парк, і компанія молодиків, з якими раніше не товаришував, попросила відкоркувати п’ять пляшок. Якщо ні, то мусив віддати 500 гривень.

– У мене грошей не було. Взяв пляшки й одну за одною відкрив зубами. І після цього випадку зрозумів, що можу ось таке робити, – зізнається рекордсмен.

Олексій Корзіховський за фахом юрист, займається громадською роботою. До повномасштабного вторгнення чоловік багато подорожував і вів щоденник мандрівника. Захоплюється роуп-джампінгом, рукопашним боєм та народною медициною. Чоловікові 34 роки, у нього є четверо дітей. Його тепер називають “Людина-бобер”.

Український стронгмен Дмитро Грунський, використовуючи свою бороду, протягнув мікроавтобус масою 2,5 тонни. 10 січня 21-річна Соломія Вєдєнєєва встановила рекорд на найбільшу кількість разів відтискання від підлоги на трьох пальцях рук.

 

Джерело