ГУР повідомило про успішну спецоперацію на Бєлгородщині – Суспільство

ГУР повідомило про успішну спецоперацію на Бєлгородщині - Суспільство

Фото: кадр з facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine/

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило про проведення спецоперації на території Бєлгородської області РФ. Як повідомили у відомстві, кількість ліквідованих та поранених окупантів уточнюється. 

Розвідники ГУР довідались, що російське керівництво запланувало перевірку на позиціях у Грайворонському районі Бєлгородщини.

– Перед приїздом московських “ревізорів” рядові загарбники  заметушились ― почали проводити активні інженерні роботи. Під час виконання завдання розвідники замінували єдину дорогу, якою пересувались загарбники на вказаній ділянці, а також атакували російський взводний опорний пункт, – зазначили у повідомленні.

Внаслідок вогневого нальоту із застосуванням стрілецької зброї та мінометів, а також підриву на українських мінах ворог зазнав втрат. Кількість ліквідованих та поранених окупантів уточнюється.

Зранку губернатор Бєлгородщини повідомив про вибухи та роботу ППО в регіоні. За його словами, було знищено понад 30 автомобілів та близько 130 вибитих шибок у квартирах будинків. Також повідомлялось про 4 постраждалих. 

Джерело