Гуменюк пояснила “перерву” в атаках дронів Shahed

Гуменюк пояснила "перерву" в атаках дронів Shahed

Фото: dev.ua Нині спостерігається активність вантажних бортів за напрямком Тегеран-Москва

Чиновниця вважає, що окупанти мають “певні складнощі”, а також, ті “вишукують нові майданчики пуску”.

Росія не атакувала Україну “шехедами” в останні дні через певні складнощі. Зокрема, є ймовірність того, що росіяни шукають нові майданчики для запуску. Про це заявила керівниця прес-центру Сил оборони півдня України Наталії Гуменюк під час телемарафону Єдині новини.

“Бачимо, що баражуючі снаряди типу Shahed-131/136 або інших модифікацій ворог минулими днями чи ночами не використовував. Зокрема, починаючи з вихідних. По зведеннях Повітряних сил бачимо, що їх не було й по інших напрямках. Очевидно, що є певні складнощі”, – розповіла чиновниця. 

Вона також зазначила, що нині спостерігається активність вантажних бортів за напрямком Тегеран-Москва.

“Не виключено, що вони вишукують і нові майданчики пуску, і проводять злагодження підрозділів. Для того, щоб виконувати такі завдання як масовані дронові атаки теж необхідно і навчити персонал, і розподілити обов’язки, і провести загальну координацію дій”, – наголосила чиновниця.

За її словами, росіяни обізнані, що місця їх запуску відомі Україні.

“І уроки, які виносяться до прикладу з атаки на Бельбек, вони теж собі вивчають і роблять висновки”, – резюмувала Гуменюк.

Як ми вже писали, російські окупаційні війська вдарили по селищу Великий Бурлук Харківської області: скинули дві авіабомби на лікарню. 

Окрім того, росіяни скинули вибухівку з безпілотника поблизу будівлі гуманітарного штабу в Бериславі. Поранено 50-річного чоловіка.

Джерело