Графіки відключення світла 18 червня діятимуть протягом усієї доби – Суспільство

Графіки відключення світла 18 червня діятимуть протягом усієї доби - Суспільство

Фото: Getty Images

У вівторок, 18 червня, стабілізаційні відключення світла будуть діяти по всій Україні протягом усієї доби. Про це увечері у понеділок, 17 червня, повідомило Укренерго.

– Завтра, 18 червня, обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень по всій Україні з 00:00 до 24:00. Причина – зростання споживання через потепління та робочі дні. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується, – розповіли в компанії.

СЕО компанії Yasno Сергій Коваленко написав у фейсбуці, що цього тижня досить серйозний дефіцит електроенергії, але покращилася ситуація із рівномірністю відключень.

– Минулого тижня сукупний час стабілізаційних відключень по Києву становив 12 год. 20 хв. А от позаминулого тижня місто знеструмлювали аж на 52 год. 45 хв. Це, звісно, більше пов’язано з наявністю вільної генерації (минулого тижня працював атомний енергоблок, що вийшов з ремонту), але вірю, що тенденція справедливого розподілу збережеться і надалі, – розповів він.

16 червня голова правління Укренерго Володимир Кудрицький повідомив, що до кінця липня графіки відключень світла діятимуть в Україні щодня щонайменше з 11.00 до 23.00. 13 червня “Енергоатом” повідомив, що найближчими днями виведе в ремонт енергоблок АЕС. У компанії розповіли, що це збільшить дефіцит енергосистеми у липні, але дозволить скоротити тривалість відключень світла восени.
Джерело