Гороскоп на 29 грудня 2023 — що обіцяють астрологи

Щоденний гороскоп для кожного знака Зодіаку.

Овен

Робочий день у Овна може бути не дуже легким. Доведеться вирішувати багато завдань, але ви з ними впораєтеся. Прокинеться натхнення, і ви отримаєте задоволення від своєї роботи. Цього дня корисно спілкуватися з матеріально забезпеченими людьми або тими, хто має якийсь високий статус. Вони можуть допомогти вам реалізувати плани, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям краще не перенапружуватися. Відкладіть генеральне прибирання і занадто серйозні справи на роботі. Нехай цей день стане відпочинком перед насиченими вихідними. Добре б скласти меню для новорічного столу і список гостей, закупити продукти. У сім'ї намагайтеся поводитися стриманіше і не з'ясовувати стосунки.

Близнюки

Сьогодні 29 грудня Близнюкам сприятливо займатися різними приготуваннями до майбутнього свята. Наприклад, прикрасити будинок, зробити прибирання. Усе це допоможе вам вдихнути новорічний настрій, якщо досі він не з'явився. Головне все робити без поспіху, попереду ще два дні. Приділіть увагу собі, подумайте, у чому будете зустрічати новий рік.

Рак

Передноворічні дні — сприятливий час, щоб помиритися з тими, з ким були у сварці. Сьогодні добре вирішуватимуться важливі питання, вони можуть стосуватися як ділового, так і особистого життя, дому. Ви можете натякнути начальнику про бажання обійняти вищу посаду. Розмова з близькими допоможе підняти настрій, позбутися стресу і занепокоєння.

Лев

Можливо, Левам вдасться налагодити і зміцнити стосунки з корисними людьми. Це буде важливо для вашої роботи надалі. Чекайте подарунків як від колег, так і близьких. Комусь доведеться більшу частину часу присвятити домашнім, рутинним справам. А хтось займеться собою, купуватиме вбрання, робитиме манікюр. Тільки емоції тримайте в цей день під контролем.

Діва

В особистих стосунках намічається прогрес. Партнер може надихнути вас на серйозні вчинки. У вільних Дів сьогодні можуть бути знайомства, зустрічі з друзями. А хтось влаштує вдома романтичний вечір. Але головне, все, що ви робите, насамперед має приносити задоволення вам самим. Плануйте день так, як хочеться вам.

Терези

У вас сьогодні гарний, оптимістичний настрій. І працювати зовсім не хочеться. А ось посидіти, попити чаю з колегами, поговорити відверто — це те, що потрібно. Тільки вірте не всьому, що вам говорять. День сприятливий для новорічного декорування будинку, квартири. Займіться собою, купіть святкове вбрання.

Скорпіон

Відмовтеся від критики на адресу колег і близьких. Не варто псувати настрій ні собі, ні їм. Краще постарайтеся бути корисним сьогодні і зверніть увагу на те, що хорошого зробили саме ви. Спілкуйтеся з людьми, у розмовах ви зможете почерпнути цікаві ідеї. В особистих стосунках ви можете поводитися занадто стримано, і навіть відсторонено.

Стрілець

Ваше завдання на день — робити світ кращим! Створюйте навколо себе радісну, добру атмосферу, допомагайте близьким. Добре сьогодні спільно з кимось ходити за покупками для новорічного столу. Але робіть це без напруження, між справою випийте кави, побалакайте. Можливо, що хтось зі Стрільців дізнається, що в нього є таємний шанувальник.

Козоріг

Не потрібно особливо поспішати з домашніми справами, з приготуваннями. Вам нададуть підтримку і допомогу друзі та близькі. Це хороший день для спілкування, зустрічей із друзями, відвідування громадських заходів. Не чекайте, коли близькі зрозуміють, що вам подарувати. Озвучуйте свої бажання. Зверніть увагу на харчування, не дозволяйте собі занадто жирну їжу або багато алкоголю.

Водолій

Зателефонуйте сьогодні тим, із ким ви перебуваєте у сварці, і спробуйте налагодити стосунки. Можливо, ці люди навіть приїдуть до вас на новорічні свята в гості. У когось можуть відбутися зміни, тому будьте готові до сюрпризів Всесвіту. Добре було б присвятити деякий час тому, щоб записати плани на майбутнє і свої бажання, які хочете виконати.

Риби

Якщо в особистому житті у вас порожнеча, то вирушайте в якесь розважальне місце. У вас сьогодні буде шанс зустріти цікаву людину, до якої вас буде тягнути як магнітом. Не варто будувати плани, живіть сьогоденням. На роботі будьте акуратнішими, ймовірні помилки. Повсякденні обов'язки теж можуть забрати багато енергії та сил.

Джерело