Гороскоп на 11 серпня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 11 серпня 2020 року.

Овен

Сьогодні Овни можуть розраховувати на стабілізацію матеріального становища, якщо не будуть захоплюватися революційними оновленнями і ламати під корінь стару систему. Принесе віддачу колишня професія або посада. Поповнення бюджету найімовірніше з уже знайомих джерел. Безпека коштів гарантована, якщо ви дотримуєтеся все ще актуальних правил, наприклад, традиційний жорсткий ліміт на витрати, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельців чекає вдалий день. Можна впевнено покластися на старі правила, ідеали і принципи, розраховувати на колишні права. Малий успіх, яким життя побалувало вас напередодні, перетвориться на великий і переконливий. Але зірки попереджають, що ваша перемога і вигода буде полягати не в прирості можливостей чи їх тотальному оновленні. Швидше, в зміцненні наявного чи поверненні незаконно відібраного.

Близнюки

Сьогодні зірки радять Близнюкам проявити практичність і передбачливість. Фінансові та інші експерименти бажані лише в певних межах. Рамки дозволеного підкаже турбота про безпеку. Чим суворіше ви дотримуєтеся старих правил і частіше перестраховуєтеся, тим надійніше виявляться захищені ваші права, володіння і накопичення. Краще відмовитися від зайвої суєти і нових термінових поїздок.

Рак

Ракам день дозволяє взяти паузу і осмислити новини. Якщо під впливом ажіотажу ви зробили пробний крок, прийняли дружню пораду або повірили яскравій рекламі, буде корисно оцінити перший ефект від експерименту. Загальна перспектива сьогодні виглядає позитивною. Надію вселить знайомий сценарій або його окремі заспокійливі елементи: старовинний друг, заклятий ворог, колишні правила і зобов'язання.

Лев

Сьогодні Левам варто подумати про зворотний бік прогресу: тверду платформу справи, традиції, гарантії, системи. Навіть якщо ви вирішили будувати кар'єру в незнайомій області, вам стане в нагоді комплекс старих навичок, а вашою опорою можуть стати колишні співробітники. Перш ніж змінити місце роботи, рекомендується привести в порядок колишні справи і виконати всі зобов'язання, а також зміцнити здоров'я.

Діва

Цей день підживлює апломб самовпевнених дів і заспокоює тих, хто став жертвою сумнівів. Залежно від ситуації, ця доба дасть вам відчути колишній надійний ґрунт під ногами — або нагадає про правильні непорушні ідеали, на які вам як і раніше варто рівнятися, незважаючи ні на які нововведення. Це вдалий момент для стабілізації справ, але він не підходить для довгострокових починань.

Терези

Терезам сьогодні вдасться утримати в порядку найбільш критичні сфери свого життя. Це день перестраховки, повернення до традицій і гарантій. Нововведення, дружні поради та інші зовнішні впливи поки недостатньо сильні для того, щоб змінювати надійну схему. Цінна стабільність у фінансових, житлових, майнових, спадкових справах. Виправданий консерватизм у сфері професії, кар'єри, любові та інтиму.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони із задоволенням спостерігають за розвитком подій. Попри спрагу свободи, самовираження і прогресу, багато що повернеться «на круги своя», до зручної вам старої схеми контролю і розподілу благ. Знайомий сценарій завадить розвалу союзу, передчасній модернізації проєкту, зміни побуту. Роль скреп і ланцюгів можуть зіграти давні спільні цілі і погляди, невиконані зобов'язання.

Стрілець

Стрільцям сьогодні корисно навести порядок в будинку і на робочому місці, а також у відносинах з фіскальними установами, інстанціями і сервісами. День ставить часові межі нововведенням, змушує контролювати поточні справи. Все ще актуальна стара система харчування, постачання, платежів, підтримки здоров'я. Не час радикально змінювати місце роботи, штатний розклад, схему лікування або оплати послуг.

Козоріг

Козороги сьогодні отримують законне право повернутися до вистражданої ними системи, до старого ідеалу або непорушного «кодексу честі». Можна відкласти незручні лякаючі нововведення. Щоб відновити свій авторитет, досить знову надіти знайому творчу, професійну, педагогічну або ідеологічну маску. Вільні Козороги за інерцією виберуть звичний їм стандарт розваг або відпочинку.

Водолій

Водоліям сьогодні належить рахуватися з сімейною традицією, професійними і домашніми обмеженнями, потребами батьків і старших колег. Не виключені й інші рамки. Можливо, доведеться згадати про дієту, фінансові ліміти або базові правила мови, про межі володінь, розмітку території, фундаментальні будівельні норми. В гостях необхідно врахувати звички господарів і поважати їх принципи.

Риби

Рибам день дозволить не поспішаючи виконати важливу справу і закрити частину старого гештальту. Можна законно компенсувати збиток, надолужити згаяне, виконати борг, погасити зобов'язання. Залежно від ваших планів, ви отримаєте надійний захист, фінансову удачу, підтримку професійного рівня або внутрішню впевненість у своїй правоті. Вас може підтримати колектив колишніх однодумців.

Джерело