Голова спостережної ради Суспільне спростувала слова Безуглої про бронювання більшості працівників – Суспільство

Голова спостережної ради Суспільне спростувала слова Безуглої про бронювання більшості працівників  - Суспільство

Фото: facebook.com/suspilne.media

Голова наглядової ради Суспільне Світлана Остапа спростувала слова депутата Мар’яни Безуглої, яка раніше заявила, що цей канал, який включений до телемарафону, має низькі охоплення, при цьому більшість співробітників мають бронь від військової служби. Про це вона написав у соцмережі.

– “Понад 4 тис. працівників” – брехня. 3650 працівників по всій Україні на двох центральних телеканалах, трьох каналах радіо, понад 20 філіях та на діджитал-платформі (у 2017 році, коли створилося Суспільне, було 7500). “Більшість із них заброньовані” – брехня. 400 працівників заброньовано, які забезпечують роботу стратегічно важливого підприємства, переважно ті, хто виробляє інформаційний контент, – написала вона.

Остапа наголосила, що з 1,5 млрд на телемарафон Суспільне жодних коштів не отримує. При цьому вона запевнила, що саме цей телеканал має найбільш збалансований слот у телемарафоні.

Раніше Остапа заявила, що Суспільне хочуть виключити із вечірніх слотів телемарафону. Вона сказала, що автори ініціативи виключення Суспільне невідомі, проте озвучив пропозицію представник каналу Рада. Державний департамент США включив національний телемарафон до своєї доповіді про дотримання прав людини в Україні у 2023 році. Звіт опублікувало Бюро з питань демократії, прав людини та праці. У ньому йдеться, що телемарафон дотримується урядової лінії під час висвітлення війни.
Джерело