Генштаб розказав про ситуацію фронті

Генштаб розказав про ситуацію фронті

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Підрозділами ракетних військ завдано ураження по двох пунктах управління

Силами та засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Українські війська продовжують заходи із розширення плацдарму на Херсонському напрямку та стримують ворога в Донецькій області. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в Facebook.

Сіверський та Слобожанський напрямки

Противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Куп’янський напрямок

В зоні відповідальності ОСУВ Хортиця  нашими захисниками відбито 6 атак ворога біля Синьківки Харківської області.

Лиманський напрямок

Українські воїни відбили 13 атак окупантів в районах Тернів, Ямполівки Донецької області та ще 5 атак поблизу Макіївки, Білогорівки Луганської області.

Бахмутський напрямок

Наші воїни відбили 8 атак противника біля Григорівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки Донецької області.

Авдіївський напрямок

В зоні відповідальності ОСУВ Таврія українські захисники продовжують стримувати ворога, який не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи занарбникам значних втрат. Сили оборони протягом минулої доби відбили 13 атак ворога в районах Новокалинового, Новобахмутівки, Авдіївки та ще 14 атак неподалік Сєверного, Первомайського та Невельського Донецької області.

Мар’їнський напрямок

Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Красногорівки, Георгіївки, Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де відбито 10 атак.

Шахтарський напрямок

Нашими захисниками відбито атаку противника північніше Новодонецького Донецької області.

Херсонський напрямок

В зоні відповідальності ОСУВ Одеса Сили оборони надалі продовжують заходи із розширення плацдарму. Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити наші підрозділи із займаних позицій. Протягом минулої доби противник здійснив 6 безуспішних штурмів позицій наших військ.

Втрати ворога

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по семи районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, одному пункту управління та по п’яти зенітно-ракетних комплексах противника. Також силами та засобами протиповітряної оборони України знищено одну керовану авіаційну ракету Х-59.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по двох пунктах управління, одному району зосередження особового складу, трьох радіолокаційних станціях, двох засобах протиповітряної оборони, двох артилерійських засобах та двох складах боєприпасів противника.

Нагадаємо, в окупаційних військах РФ фіксуються непоодинокі випадки відмов військовослужбовців від виконання злочинних наказів та участі у бойових діях.

Додамо, окупанти відмовляються брати участь у штурмах та здаються в полон.

Джерело