Генштаб повідомив, на яких напрямках атакувала РФ

Генштаб повідомив, на яких напрямках атакувала РФ

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Українськими захисниками було відбито три атаки ворога південно-східніше Роботиного

Ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра.

Окупанти протягом доби намагалися атакувати на кількох напрямках. На Мар’їнському напрямку ЗСУ продовжують стримувати ворога біля Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ, опублікованому в четвер, 25 січня, на його Facebook-сторінці.

Куп’янський напрямок

ЗСУ було відбито п’ять атак біля Синьківки Харківської області та Стельмахівки Луганської області, де ворог намагався прорвати оборону українських військ. Під артилерійським та мінометним вогнем на цьому напрямку опинилися понад 10 населених пунктів.

Лиманський напрямок

Українські воїни відбили дві атаки окупантів поблизу Торського Донецької області та ще дві атаки неподалік Макіївки Луганської області. Противник завдав авіаційних ударів в районах Серебрянського лісництва Луганської області, Тернів та Роздолівки Донецької області.

Бахмутський напрямок

Силами оборони України було відбито сім атак біля Богданівки, Іванівського та Андріївки Донецької області, де ворог безуспішно намагався покращити тактичне положення. Противник завдав авіаційного удару в районі Дружківки Донецької області, а під артилерійським та мінометним вогнем опинилися близько 10 населених пунктів.

Авдіївський напрямок

Нашими захисниками відбито п’ять атак поблизу Новобахмутівки, Авдіївки та ще чотири атаки в районах Первомайського та Невельського Донецької області, де ворог безуспішно намагався прорвати оборону наших військ. Також загарбники завдали авіаційного удару в районі Авдіївки Донецької області, а артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 10 населених пунктів.

Мар’їнський напрямок

Сили оборони продовжують стримувати ворога біля Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області. Тут ворог 20 разів безуспішно намагався покращити своє тактичне положення. Також він, зокрема завдав авіаційних ударів в районах трьох населених пунктів Донецької області.

Шахтарський напрямок

Нашими захисниками відбито шість атак окупантів південно-східніше Водяного, Золотої Ниви та західніше Старомайорського Донецької області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 10 населених пунктів.

Запорізький напрямок

Українськими захисниками було відбито три атаки ворога південно-східніше Роботиного, а артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 15 населених пунктів. 

Херсонський напрямок

Окупанти завдали авіаційного удару в районі населеного пункту Ставки Миколаївської області. Ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом доби противник здійснив шість безуспішних штурмів позицій українських військ.

Нагадаємо, на Авдіївському напрямку відбито 17 атак росіян.

Генштаб зробив заяву на тлі інформації про Іл-76

Джерело