Генштаб назвав “найгарячішу” ділянку фронту

Генштаб назвав "найгарячішу" ділянку фронту

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua На Покровському напрямку тривають бої

За сьогодні росіяни здійснили 18 спроб прорвати оборонні рубежі ЗСУ на Покровському напрямку. Дев’ять атак відбито, ще стільки ж – тривають.

Протягом минулої доби на фронті відбулося 118 бойових зіткнень, а від початку цієї доби – 41. Найбільш напружена ситуація на Покровському напрямку, повідомив Генеральний штаб ЗСУ у ранковому зведенні 16 червня.

На Харківському напрямку ворог атакував підрозділи Сил оборони в районі Вовчанська, успіху не мав. Втрати російських військ на цьому напрямку склали понад 180 осіб вбитими та пораненими, знищено одну ББМ, дві артилерійські системи та чотири автомобілі.

Не вдався штурм загарбників на Лиманському напрямку – втрат позицій не допущено. 

На Сіверському напрямку від початку доби відбулося п’ять бойових зіткнень. Поблизу Роздолівки та Верхньокам’янського українські захисники відбили по одній атаці противника. В районі Роздолівки активність ворога зберігається – ще три бойових зіткнення продовжуються.  

На Покровському напрямку за сьогодні окупанти здійснили 18 спроб прорвати оборонні рубежі ЗСУ неподалік Новоолександрівки, Євгенівки, Сокола та Уманського.

“Дев’ять атак відбито підрозділами Сил оборони, ще стільки ж – тривають. Ситуація напружена”, – наголосили у Генштабі.

На Курахівському напрямку відбито штурмову дію окупантів поблизу Парасковіївки, ще один бій триває біля Красногорівки. Ситуація під контролем ЗСУ. За минулу добу росіяни втратили на цьому напрямку 85 осіб вбитими та пораненими, одну ББМ та три автомобілі.

На Времівському напрямку зупинено сім спроб ворога наблизитися до позицій Сил оборони в районах Водяного та Урожайного. Також невдачі зазнали дві штурмові дії російських окупантів поблизу Малої Токмачки та Роботиного на Оріхівському напрямку.

На решті напрямків ворог активних бойових дій не проводив, наголосило військове керівництво.

Нагадаємо, за даними на 16 червня, РФ втратила в Україні понад 526 тисяч військових.

Джерело