Фредрік Бакман не має наміру до кінця війни співпрацювати з РФ – Суспільство

Фредрік Бакман не має наміру до кінця війни співпрацювати з РФ - Суспільство

Фото: facebook.com/VDIMoblbibliotekaChernihiv

Шведський письменник Фредрік Бакман спростував свою співпрацю з РФ, зазначивши, що автори та видавці його країни дотримуються законів. Про це він написав у Instagram.

– Я отримав багато повідомлень про те, що мої книги видаються у Росії. Це не те що я схвалюю чи хочу. Наскільки мені відомо, шведські автори чи видавці наразі у Росії не працюють. Мої нинішні агенти (United Talent Agency) та мої колишні агенти (Salomonsson Agency) дотримуються міжнародних законів і санкцій, і я дотримуюся рекомендацій шведської ручки, — написав він.

Бакман зазначив, що, незважаючи на його протести, його старі книги публікуватимуться в Росії. У той час як він відмовляється співпрацювати з російськими видавцями і не продаватиме їм свої книги до завершення воєнних дій.

20 лютого стало відомо, що, незважаючи на те, що у 2022 році Фредрік Бакман припинив співпрацю з РФ, у Росії незабаром буде випущена остання книга його трилогії – «Переможці». На цю новину відреагувало українське видавництво «Книголав», яке звернулося до агентів та автора із запитом про роз’яснення ситуації.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Fredrik Backman (@backmansk)

Джерело