Фото, доводить, що аборт дорівнює вбивству

Як виглядає малюк в 14 тижнів життя.

Вбита горем мати поділилася фотографіями її викидня, якого вона трагічно втратила на 14 тижні вагітності, передає Ukr.Media. Вона хоче підкреслити важливий момент: аборт дорівнює вбивству.

Для вагітної жінки, яка носить дитину в її утробі, незалежно від того наскільки маленький термін вагітності, вона носить під серцем життя, дорогоцінна життя, яке слід берегти!

Felicia Cash і її чоловік боролися з безпліддям протягом 13 років, поки не прийняли трьох дівчат. Після цього Cash протягом декількох років народила двох синів.

Навесні цього року Cash був вагітна втретє близнюками. Але були проблеми на ранній стадії її вагітності.

— «У нас було багато ускладнень вагітності, починаючи з шести тижнів», — сказала вона в Live Action News . «Я вошля в лікарню, стікаючи кров'ю, побоюючись викидня. Вони зробили УЗД і сказали нам, що ми втратили одного з двох, але друга дитина виглядала здоровою і сильною».

На жаль, лікарі помилялися… «У понеділок вранці у мене було ще більше кровотеча, а потім болі», — сказала Кеш.

— «Це сталося дуже раптово. Я сказав чоловікові, що йому потрібно повернутися з роботи — всього 20 хвилин їзди, але перш ніж він зміг дістатися сюди, у мене відійшли води, і через 10 хвилин я тримала свого маленького сина у своїх руках. Я не могла нічого, я просто ридала й кричала, цей біль не передати словами!».

Baby Japeth Peace народився на 14 тижні, 6 днів. Ми оплатили рекламу на Facebook, розміщуючи фотографії мертвонародженої дитини, щоб показати людям, що навіть при вагітності в три з половиною місяці дитина — це не просто «кластер клітин», «шматок тканини» або «крапля необробленої плоті» — це маленьке життя, за яке варто боротися всіма силами!

Джерело