Фонтани в центрі Києва цього року не вмикатимуть задля економії електроенергії – Суспільство

Фонтани в центрі Києва цього року не вмикатимуть задля економії електроенергії  - Суспільство

Фото: facebook.com/kyivcity.gov.ua

Нинішнього року в Києві не вмикатимуть найбільші фонтанні комплекси, що розміщені в центрі, з міркувань економії електроенергії. Водночас у парках та скверах вони працюватимуть. Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

– У 2024 році, як і в попередні роки під час воєнного стану, не включатимуть найбільші фонтанні комплекси Києва, розташовані у центрі. Це рішення обумовлене необхідністю економії, оскільки фонтани на Майдані Незалежності та в акваторії Русанівського каналу досить енерговитратні, – зазначила столична влада.

Зокрема, йдеться про фонтани:

“Великий”, “Каскадний” та “Малі” на Майдані Незалежності; “Засновники Києва” на непарному боці вулиці Хрещатик; “Водяна куля” на Майдані Незалежності (непарна сторона вулиці Хрещатик); “Хрещатик” на вулиці Хрещатик, 25; на вулиці Велика Васильківська, 119-121; в акваторії Русанівського каналу.

Однак у парках і скверах столиці працюватимуть локальні фонтани, які споживатимуть менше електроенергії. У першій половині травня запустять у роботу 25 таких фонтанів. Вони працюватимуть до кінця вересня. Перелік таких локацій з фонтанами можна переглянути за посиланням.

На початку квітняу Києві почали цвісти тюльпани – тисячі перших квіток вже можна побачити у різних районах міста. Також на початку квітня у Києві почалося цвітіння сакур та магнолій. Перші квіти з’явилися у Дніпровському та Деснянському районах, але незабаром вони будуть по всьому місту.
Джерело