Фон дер Ляєн пророкує Росії поразку у досягненні стратегічних цілей в Україні

Фон дер Ляєн пророкує Росії поразку у досягненні стратегічних цілей в Україні

Фон дер Ляєн наголосила, що Україна досі зберегла свою «свободу та незалежність» у майже дворічній війні з Москвою фото з відкритих джерел

Президентка Єврокомісії вважає, що  Україна «ближча, ніж будь-коли» на шляху до вступу до Європейського Союзу

Росія «зазнає невдачі» як у військовому, так і в економічному плані. Про це  у Давосі під час спеціального звернення до учасників Всесвітнього економічного форуму заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, повідомляє CNBC.  

Будь ласка, читайте текст після реклами

За її словами, Росія зазнає поразки у досягненні стратегічних цілей в Україні, яка змогла відстояти незалежність, знищити половину військового потенціалу країни-агресора, повернути половину окупованих територій та поновити морське сполучення для транспортування зерна. 

«Це, перш за все, військова невдача», – сказала вона, зазначивши, що Україна досі зберегла свою «свободу та незалежність» у майже дворічній війні з Москвою.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Невдача Росії також є економічною, вона зараз залежить від Китаю», – наголосила фон дер Ляєн, підкресливши вплив санкцій на ізоляцію країни від торгівлі із західними союзниками.

Водночас, за словами президентки Єврокомісії,  Україна «ближча, ніж будь-коли» на шляху до вступу до Європейського Союзу.

Нагадаємо, сьогодні, 16 січня, президент Володимир Зеленський прибув на Всесвітній економічний форум у Давосі. Там відбувається зустріч української делегації з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Читайте також: На чиєму боці Ватикан?Велике інтерв’ю з предстоятелем УГКЦ Святославом

Джерело