Фіцо вимагає зняти санкції з бізнесмена, пов’язаного з пропутінською організацією

Фіцо вимагає зняти санкції з бізнесмена, пов'язаного з пропутінською організацією

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо вимагає зняти санкції ЄС із бізнесмена та байкера Йозефа Гамбалка фото з відкритих джерел

Фіцо планує порушити питання про виключення Хамбалека із санкційного списку під час своєї поїздки до Брюсселя

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо вимагає зняти санкції ЄС із бізнесмена та байкера Йозефа Гамбалка, який потрапив у список через зв’язки з близькою до Путіна російською байкерською організацією «Нічні вовки». Про це повідомляє Pravda.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Я повідомив голові Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн, що ми порушимо питання про пана Хамбалека, громадянина Словаччини, який є єдиним громадянином країн ЄС у санкційному списку», – сказав він.

Фіцо вважає, що єдине, за що можна звинуватити Гамбалека, – це його захоплення мотоциклами. Фіцо заявив, що планує порушити питання про виключення Хамбалека із санкційного списку під час своєї закордонної поїздки у вівторок, 19 грудня, до Брюсселя, де він має зустрітися з канцлером Німеччини.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Тому що ця ініціатива пройшла через Німеччину, але, звісно, вона була придумана в нашому Міністерстві закордонних справ у той час, коли там був міністр закордонних справ Іван Корчок», – сказав прем’єр-міністр.

Йозеф Гамбалек був внесений до санкційного списку ЄС у липні 2022 року через його підтримку російського вторгнення в Україну.

Раінше повідомлялося, що Австрія перестала блокувати 12-й пакет санкцій Європейського Союзу проти Росії після того, як Україна погодилася прибрати банк Raiffeisen Bank International (RBI) із чорного списку «міжнародних спонсорів війни».

Джерело