Фіцо пояснив, чому Словаччина проти членства України в НАТО

Фіцо пояснив, чому Словаччина проти членства України в НАТО

Словацький прем’єр озвучив думку, що на долучення України до Європейського Союзу знадобляться роки, а він не проти євроінтеграції сусідньої держави фото з відкритих джерел

Фіцо зазначив, що на зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом озвучив свою позицію стосовно вступу України до блоку

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо пояснив, чому є таким ярим противником членства України в НАТО.  Свою думку Фіцо пояснив в інтерв’ю InfoVojna.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Глава уряду Словаччини заявив про намір користуватися правом вето на таке рішення доти, доки «я маю можливість впливати на словацьку політичну сцену».

«Не дивно, що партія, яка становить більшість у словацькому уряді, не погодиться із членством України в НАТО, адже це було б початком третьої світової війни», – сказав Фіцо та додав, що вірить, що «цього ніколи не станеться».

Будь ласка, читайте текст після реклами

Фіцо зазначив, що на зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом озвучив свою позицію стосовно вступу України до блоку.

Також словацький прем’єр озвучив думку, що на долучення України до Європейського Союзу знадобляться роки, а він не проти євроінтеграції сусідньої держави. «Якщо для того, щоб підтримати Україну, потрібно було зробити такий переоцінений політичний жест – я не маю з цим проблем… але вона має виконати всі умови», – сказав Фіцо.

Раніше прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що вважає за необхідне вести діалог із диктатором Володимиром Путіним.

Читайте також: Фіцо зробив нову скандальну заяву про війну в Україні

Джерело