Федір Веніславський розповів, чи видаватимуть електронні повістки

Планів — вносити зміни до законів, які б передбачали можливість оповіщення чи оформлення повісток через електронні засоби комунікації — на даний момент немає.

Про це народний депутат України, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський сказав під час онлайнбрифінгу у Медіацентр Україна — Укрінформ.

— І позиція Міністерства оборони, яка була озвучена, і позиція Комітету (комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки — ред.), і позиція Офісу Президента, Верховного Головнокомандувача на даний момент: електронних повісток бути не може. Тим більше, їх не може бути без внесення змін до відповідного Закону: або про мобілізаційну підготовку і мобілізацію, або про військовий обов’язок і військову службу, або про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних, призовників, резервістів. Але планів вносити зміни до цих законів, які б передбачали можливість оповіщення чи оформлення повісток через якісь електронні засоби комунікації на даний момент немає, — зазначив нардеп.

Джерело