Він служить нам роками, а то й десятиліттями – наш холодильник. Колись вибір морозильних агрегатів був обмежений, але зараз асортимент їх величезний, так що вибирати собі агрегат можна не лише за функціональністю, а й за улюбленим кольором чи формою.
Визначитись з вибором холодильника нескладно. Основні критерії, які слід врахувати перед покупкою:
1. Місткість
Для 1-2 чоловік достатньо 80-250-літрового холодильника, а для сім’ї потрібно більша місткість.
2. Об’єм морозильної камери
Якщо плануються довгострокові заморозки продуктів, то краще брати холодильник з морозилкою внизу – вона значно більша за обсягом, ніж та, що розміщується зверху.
3. Вид розморожування;
Після винаходу системи No Frost розморожування холодильника проходить практично непомітно. Але такий холодильник коштує трохи дорожче за те, що зі статистичним (краплинним) розморожуванням.
Інші опції – це вже не стільки про функціональність, скільки про зручність:
кількість дверей (однодверні, дводверні, «французькі двері» на холодильній камері), side-by-side; рівень шуму (від 42 до 47 децибелів і не більше, інакше ревучий холодильник страшно дратуватиме); енергоспоживання (правильний холодильник з маркуванням А+++ заощаджує більше 50 кВт/год за добу); вбудований або окремий холодильник (за бажанням і в залежності від розмірів кухні); захист – від дітей, від випадкового відкриття дверей, від перепадів напруги, антибактеріальний захист та багато іншого.
Виробництво холодильників йде в ногу з часом, і в асортименті магазинів побутової техніки можна побачити, наприклад, агрегати з доступом до Wi-Fi та керуванням через додаток у мобільному телефоні. Або холодильник, вміст якого можна побачити, не відкриваючи дверцята, а лише легенько двічі стукнувши по них, або на сенсорному дисплеї. Для монтажу в кухнях будь-якої конфігурації в холодильниках все частіше роблять двері з можливістю їхнього перевішування на інший бік або з прихованими ручками. Та й кольорова гамма холодильних агрегатів вже складається не лише з білого та сірого кольорів: можна знайти холодильник хоч червоного, хоч бронзового, хоч фіолетового кольору.
Залиште відповідь