Фахівці розповіли чи можна палити і рвати фотографії та як позбутися від них правильно

Ці знання стануть в нагоді тим, хто не хоче нашкодити ні собі, ні близьким.

Фотографії вже давно стали невіддільною частиною нашого життя, адже на них відображені важливі моменти. З фотографіями пов'язано безліч прикмет і забобонів, багато з яких допомагають зберегти удачу і зберігати знімки правильно, інформує Ukr.Media.

Роздруковані фотографії зберігають енергетику людини або людей, які відображені в кадрі. Експерти рекомендують дізнатися про те, чи можна позбавлятися від знімків, спалюючи або розриваючи фотокартки. Ці знання стануть в нагоді тим, хто не хоче нашкодити ні собі, ні близьким.

Рвати фотографії: чому це небезпечно

Вважається, що фотографія, на якій зображена людина, володіє власною енергетикою, тому до знімків ставляться настільки трепетно. Їх дбайливо зберігають у фотоальбомах, вішають на стіни в рамках і всіляко оберігають від негативного впливу зовнішніх факторів: світла, пилу, бруду. Однак з часом фотографії піддаються псуванню: їх рвуть або спалюють в пориві сильних почуттів.

Рвати фотографії — до біди. Саме так відгукуються фахівці в області біоенергетики про настільки варварський метод знищення знімків. Розриваючи фото, ми порушуємо цілісність енергетики, і такий вплив негативно позначається як на тому, хто зображений на знімку, так і на людині, яка вирішила розірвати фото.

Існує повір'я про те, що, розриваючи фотографію, людина назавжди змінює свою долю, викреслюючи зображену на фото людину з життя, але при цьому не даючи собі шансу на щасливе майбутнє. Порушуючи енергетику знімка, людина бере частину негативу на себе, розділяючи незавидну долю з тим, хто відображений в кадрі.

Проте від фотографій часом потрібно позбутися, і зробити це можна за допомогою вогню. Однак просто палити фотокартки не можна — для цього існує певний ритуал. Його дотримання допоможе утилізувати непотрібні фото і не нашкодити нікому.

Як правильно позбавлятися від фотографій

Перед тим, як спалити фотографії, їх потрібно ретельно переглянути, адже шляху назад не буде. Зважившись на утилізацію, важливо скласти знімки в стопку зображеннями вниз, а потім обернути темною матерією і прибрати на кілька днів в темне місце.

Після закінчення цього терміну фотографії дістають і спалюють, не перевертаючи. Найкраще робити це на спеціальному підносі, пересипаючи кожну фотографію сіллю, а весь попіл потім ретельно змести і винести з дому. Найкраще попіл закопати, але якщо немає такої можливості, то його можна розвіяти за вітром або розсипати біля коріння старого висохлого дерева.

Джерело