Елджей зважився на красномовний вчинок, щоб розвіяти чутки про розлучення з Настею Івлєєвою

В мережі з'явилися чутки що пара знаходяться на межі розриву.

Настя Івлєєва і репер Елджей є однією з найбільш закритих пар російського шоу-бізнесу, і це попри свою шалену популярність серед інтернет-користувачів. Знаменитості разом вже більше трьох років і, здавалося, що вони абсолютно щасливі. Однак днями в мережі з'явилися чутки про те, що блогерка і музикант знаходяться на межі розриву, інформує Ukr.Media.

Одні вважали причиною — невірність репера і його захоплення близькою подругою Насті — Юлією Коваль. Інші були впевнені, що вся справа в різниці між заробітками подружжя — доходи Івлєєвой ростуть як на дріжджах, чого не скажеш про її чоловіка.

Настя і Елджей воліли не реагувати на ці чутки. В Інстаграмах вони не стали публікувати спільні знімки, щоб розвіяти домисли інтернет-користувачів. Втім, днями репер зважився на вельми красномовний вчинок.

Увечері 24 червня, коли в Москві проходила прем'єра фільму-влога, який Івлєєва створила разом зі своїми друзями, Елджей теж з'явився на прем'єрі — він був у відмінному настрої і не забув про квіти. Зі сцени Анастасія подякувала всім за підтримку і не забула згадати про чоловіка.

"Принесіть, будь ласка, Елджею пляшку шампанського і два відра попкорну. Він сидить в сьомому ряду", — попросила Настя.

Незабаром вона приєдналася до чоловіка за столиком і весело проводила з ним час.

Джерело