Експерт з жестів розповів, що відбувається між Джей Ло та Беном Аффлеком насправді

Вічно незадоволене обличчя Бена Аффлека вже давно стало предметом для жартів.

Однак це явно не в'яжеться на тлі щасливого возз'єднання актора зі своїм давнім коханням Дженніфер Лопес. Що вже казати, останнім часом подружжя нерідко стає предметом обговорення через свої суперечки. Але що ж відбувається між Джей Ло і Аффлеком? Відповідь, здається, має експерт з жестів, інформує Ukr.Media.

Що відбувається між Джей Ло та Аффлеком

Навесні 2021 року Бен Аффлек і Дженніфер Лопес відновили стосунки майже через 20 років після їх розставання на початку двохтисячних. І, безумовно, для багатьох шанувальників це стало символом справжнього кохання. Що вже казати, і актор, і співачка виглядали неймовірно щасливими в обіймах один одного.

При цьому хейтери не втрачали надії на чергове розлучення знаменитостей. Як би там не було, але влітку 2022 Бен і Дженніфер пов'язали себе узами шлюбу. Відтоді минуло лише півтора року. За цей час подружжя познайомило одне одного з дітьми від попередніх шлюбів та стосунків, зустріло чимало свят і навіть разом відпочило на курортах.

Однак, останнім часом між ними ніби кішка пробігла. На публіці актор майже не приховує свого невдоволення, а співачка, здається, впритул не помічає конфлікту, що назріває. Що вже казати, навіть на церемонії «Золотий глобус» Бен вирішив залишити дружину на самоті, вважаючи за краще компанію свого друга Метта Деймона.

Ось і казці кінець…

Відповісти на питання, що відбувається між Джей Ло та Аффлеком, готовий експерт із жестів. Так, фахівець вважає, що у сім'ї знаменитостей явно є проблеми. Більше того, якщо Дженніфер зовні виглядає спокійною, то Бен наче перебуває у депресії. А тому можна припустити, що співачка придушує свого чоловіка.

Викликають питання вічно напружені пози Аффлека під час спільних фотографій із Лопес. Адже, як зазначає експерт із жестів, подібним чином стояти поруч із коханою жінкою ніхто не повинен, чи не так? Цікаво, але напруженою виглядає і сама Джей Ло. Правда, їй все-таки явно легше впоратися зі своїм тілом, ніж чоловіку.

А тому експерт із жестів справедливо стверджує, що всі проблеми, що є в зірковій парі, позначаються лише на Бені. До того ж в Аффлека не видно ані щирої радості, ані впевненості. У результаті такі стосунки не можуть призвести до хепі-енду.

Джерело