Екскерівник одеського обласного ТЦК під час війни обманом їздив відпочивати в Іспанію та на Сейшели – Суспільство

Екскерівник одеського обласного ТЦК під час війни обманом їздив відпочивати в Іспанію та на Сейшели - Суспільство

Фото: t.me/DBRgovua

ДБР завершило розслідування щодо колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який не з’являвся на службу без поважних причин та ухилявся від несення обов’язків військової служби. Про це повідомляється в пресслужбі ДБР.

За даними слідчих,  експосадовець виїздив за межі України у 2022-2023 році під виглядом особи, що начебто постраждала внаслідок російської агресії. Для цього він за допомоги знайомого лікаря оформляв виїзд начебто на лікування після поранення на фронті. Насправді ж колишній начальник Одеського обласного ТЦК та СП їздив на коштовні курорти Сейшельських Островів та Іспанії.

Під час розслідування також було встановлено факт використання ексвоєнкомом підробленого документа, як підставу для нез’явлення вчасно на військову службу. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

28 травня Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід посадовцю Приморського районного ТЦК та СП, який заробив на тому, що допоміг 138 чоловікам уникнути мобілізації.  3 липня Київський апеляційний суд 3 липня залишив народного депутата Миколу Тищенка під домашнім арештом. Тищенко намагався оскаржити запобіжний захід, який йому 25 червня обрали після конфлікту з ексвійськовим у Дніпрі.
Джерело